nuoma

Daugelis iš mūsų mėgsta keliauti komfortiškai, nepatiriant nepatogumų dėl netvarkingo transporto. Tai patogiausia tokiu atveju, rinktis automobilio nuomą, kur galėsite išsirinkti labiausiai jūsų kelionės poreikius  atitinkančią transporto priemonę, kuri bus ne tik techniškai tvarkinga, bet ir turės privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą, apsaugantį nuo vagystės; kelionių draudimą ir CASCO su ribota asmeniu atsakomybe. Taip pat galima užsisakyti ir draudimą su nuline atsakomybe už nuomojamą transporto priemonę bet kokio įvykio atveju ir papildomą draudimą, kuris siūlomas nuomos sutartyje. Finansiškai apsimoka nuomotis automobilį ilgesniam laikotarpiui, nes tuomet kaina už parą bus žymiai mažesnė.

Automobilių nuoma Vilniuje yra ypač populiari, nes šiame mieste ne visur įmanoma patogiai nuvažiuoti viešuoju transportu. Ypač jei, tai yra naujai įkurti rajonai, miesto pakraštyje. Tuomet patogiausia vykti automobiliu, nes taip nesugaišite daug laiko ir nepavėluosite į planuotą susitikimą. Taip pat automobiliu galite patogiai nuvažiuoti į oro uostą ar pasitikti atvykusius svečius.

Automobilių nuoma vis labiau propaguojama ir dėl to, kad miestuose vis labiau šylant klimatui, padidėjo oro tarša. Tad ekonomiškų ir techniškai tvarkingų automobilių nuoma gali tapti puikia alternatyva siekiant ją bent šiek tiek sumažinti.

Automobiliai, kuriuos galite išsinuomoti yra skirstomi į klases ir grupes. Galite rinktis jums patogiausią variantą: automobilį su mechanine ar automatine pavarų dėže, pradedant nuo ekonomiškų, mažas kuro sąnaudas turinčių transporto priemonių, iki verslo klasės naujausių modelių mašinų.

Rekomenduojama prieš atliekant automobilio užsakymą peržiūrėti nuomos sutarties sąlygas ir patikrinti jų ridą. Taip pat reiktų automobilį grąžinti pilnu kuro baku, kaip ir patys gavote jį išsinuomavę. Papildomai galite išsinuomoti ir reikalingą GPS navigacinę sistemą, wi-fi modemą, vaikišką kėdutę ar kitus priedus.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.