Jeigu planuojate atnaujinti savo ofisą ar įsirenginėjate naujas patalpas, tinkamas baldų pasirinkimas – labai svarbus etapas. Tai šiek tiek sudėtingiau nei atrodo: juk biuro baldai turi būti ne tik estetiški, bet ir patogūs, funkcionalūs.

Dalinamės ekspertų patarimais, kurie padės išvengti nemažai kainuojančių klaidų renkantis baldus ir užtikrins, kad Jūsų pasirinkti biuro baldai tarnaus ilgai, kokybiškai ir pilnai atitiks Jūsų darbuotojų poreikius.

Prioritetą skirkite patogumui

Jeigu tokius baldus, kaip biuro stalas ar kėdė, rinksitės tik iš katalogo, kreipdami dėmesį vien estetinėms detalėms, galite skaudžiai nusivilti. Labai svarbu atsižvelgti į baldų funkcionalumą. Pavyzdžiui, stale turėtų būti nemažai talpių stalčių. Taip pat idealu, jeigu stalo aukštį galima reguliuoti. Tuo tarpu biuro kėdė turėtų būti pakankamai minkšta, tačiau ergonomiška.

Pasirinkite tinkamo stiliaus baldus

Turėdami omenyje funkcionalumą, biuro baldai turėtų būti pasirinkti pagal Jūsų vykdomo verslo pobūdį, įmonę, kurioje dirbate arba Jūsų užimamas pareigas. Pavyzdžiui, jeigu užimate vadovaujančias pareigas, verta nepagailėti pinigų solidžiai atrodančiam, iš kokybiškų medžiagų pagamintam biuro stalui, kuris padeda kurti prabangos, elegancijos įspūdį.

Pasirinkite tinkamą kėdę

Kėdė ergonomikos prasme yra vienas svarbiausių baldų. Ji turi idealiai atitikti biuro aplinką ir stilių, tačiau svarbiausia, kad būtų pritaikyta būtent Jūsų ūgiui, svoriui, kitiems fiziniams poreikiams. Ant jos tenka praleisti net 8-7 valandas per parą, todėl ji turi būti patogi, lengvai reguliuoja.

Išmatuokite savo biuro plotą

Viena didžiausių klaidų, kurią galite padaryti renkantis baldus – tiksliai neišmatuoti savo biuro patalpų. Tokiu atveju biuro baldai gali būti pasirenkami netinkamų išmatavimų: juos atgabenus į ofisą, galite pastebėti, kad šie netelpa pro duris, užgriozdina patalpas.

Pirkimą ir pirkinių kiekį suplanuokite iš anksto

Gana lengva įvardinti ir apsibrėžti savo poreikius dabartiniame įmonės gyvavimo etape, tačiau renkantis baldus, būtina apsvarstyti ir savo poreikius ateičiai. Jeigu planuojate įmonės plėtrą ir numatote, kad vėliau prireiks daugiau vietos nei dabar, apsvarstykite apie prekių įsigijimą urmu, kad vėliau išvengtumėte laiko švaistymo ir brangesnių pirkinių.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.