refinansavimasDar viena finansinė skolinimo paslauga, tai – refinansavimas, kuris žmonėms padeda padengti vienas skolas kitomis ir taip suteikia tarsi antrąjį šansą. Tačiau jis suteikiamas tik tiems žmonėms, kurie rūpestingai veda savo biudžetą ir buhalteriją.

Stebėkite, kaip jums sekasi grąžinti paskolą

Taigi, refinansavimas gali būti tas dalykas, kurį galima gauti tuomet, kada nebegalite grąžinti turimų paskolų. Toks paskolu refinansavimas, galima sakyti, tai tarsi nauja paskola, kuri paimama tam, kad būtų grąžinama anoji. Tačiau jūsų mokumas vertinamas kiek kitaip nei tokiu atveju, jeigu tiesiog šiaip imtumėte naują paskolą prie esamos. Todėl refinansavimo tikėtis daug lengviau negu gauti antrą paskolą. Tačiau labai svarbu sekti ir stebėti, kaip jums sekasi grąžinti turimas paskolas. Nes jeigu susigriebsite per vėlai, labai pradelsite, prasiskolinsite, ir refinansavimas nebus suteiktas.

Reaguokite į ženklus

Ar jums reikalingas refinansavimas internetu, suprasti turite patys. Svarbu reaguoti į ženklus. Žinoma, kad grąžinant kažkokią paskolą, šiek tiek pasunkėja gyvenimas. Tenka pradėti kažkiek taupyti. Tenka stengtis, kad viskas būtų kuo geriau. Todėl reikia reaguoti į įvairius ženklus ir daryti viską taip, kad matytumėte, ar tas gyvenimo pasunkėjimas bei taupymas jums vis dar yra išgyvenama būklė, ar jau tampa kažkas neįtikėtinai sunkaus. Dar prieš palūžtant reikia pagalvoti, gal kreditu refinansavimas padėtų jums? O gal tiesiog reikėtų koreguoti savo elgesį? Jeigu kas mėnesį vis matote, kad tą įmoką padarote vis sunkiau, tuomet kažkaip reikia reaguoti į tuos visus ženklus.

Stenkitės taisyti savo elgesį (mažiau išleisti, daugiau uždirbti)

Gal perkreditavimas dar nėra būtinas, jeigu manote, kad situaciją galite suvaldyti. Galbūt pakaktų pasistengti brangias paslaugas pakeisti pigesnėmis. Mažiau leisti pinigų suvartojimui. Atsisakyti brangių pramogų ir pan. Maisto kokybei tikrai taupyti nereikėtų. Gal pavyktų šiek tiek pasididinti pajamas? Gal metas pastovėti už save ir tartis, kad pakeltų atlyginimą? Tokiais atvejais skolu refinansavimas dar gali būti nebūtinas, jeigu galite tiesiog pakelti algą, gauti kitą darbą, keisti profesiją. Ir visa tai jums padėtų sudaryti tą reikiamą sumą kas mėnesį, ir taip lengvai grąžintumėte skolas.

Nelaukite, kol atsiras pradelstų mokėjimų

Taigi, greituju kreditu refinansavimas gali būti tas dalykas, kuris jums leis atsikvėpti. Bus sudarytos sąlygos iš pradžių kažkiek laiko kredito dar negrąžinti. Tuomet galbūt sudaryti naują gražinimo grafiką – mažesnėmis sumomis ir ilgiau mokėti. Taip bus lengviau. Aišku, pats kreditas šiek tiek pabrangs, nes refinansuotojas užsidės sau palūkanas (kitaip niekas jums juk neskubėtų padėti, jeigu negalėtų iš to bent kažkiek uždirbti). Tačiau visų svarbiausia yra tai, kad jums nereikėtų visiškai visko sugriauti ir sugadinti iki gaunant refinansavimą. Jeigu pradelsite daug mokėjimų, jeigu neteksite darbo – visa tai taps jūsų naująja mokumo istorija. O teikiant refinansavimą vėlgi žiūrima tik į ją. Nėra niekam labai svarbu jūsų asmeninės priežastys, kodėl negalite grąžinti paskolos įprastu grafiku – kad ir kokios tos priežastys būtų skaudžios, kvailos, juokingos, rimtos. Tai tiesiog formalumas: reikia, kad finansavimas būtų suteikiamas jūsų paskolos padengimui, tačiau jūs turite atitikti tuos algoritmus, pagal kuriuos paskola gali būti suteikiama.

Ieškokite geriausio refinansuotojo:

  • Skaitykite atsiliepimus internete;
  • Lyginkite siūlomas paskolos isiskolinusiems padengimo sąlygas;
  • Jauskitės verti geriausių paslaugų.

1 thought on “Ką daryti, kad refinansavimas dar būtų jums tinkamas variantas

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.