londonas

Mažiau turistų, trumpesnės eilės, lengva užsisakyti viešbutį ir patekti į renginius. Pasvajokite, Londonas kaip ir kitos didžiosios pasaulio sostinės yra pilnas veiksmo ištisus metus. Tinkamiausias laikas vykti priklauso nuo to ką norite pamatyti ir nuveikti šiame mieste.

Didžioji dauguma turistų renkasi vykti į Londoną vasaros metu. Kodėl? Pagrindinė priežastis yra ta kad tai gražiausias metų laikas ir veikia visos lankytinos vietos nes pavyzdžiui Kew Gardens rūmai yra uždaromi žiemos metu, populiarios tarp užsienio lankytojų Bekinhemo rūmų sargybos keitimosi ceremonijos nevyksta pastoviai nuo rudens iki pavasario, o tik tuomet kai leidžia oro sąlygos. Rugpjūčio mėnuo laikomas šeimos laikotarpiu. Vaikai gali rinktis iš daugybės parodų, užsiėmimų ir kūrybinių veiklų. Šeimoms su atžalomis iki 11 metų nereikia mokėti už autobusą ar traukinį. Londono muziejai ir meno galerijos laisviausios yra sausio ir vasario mėnesiai, todėl suplanavę jas aplankyti tada, ne tik išvengsite spūsčių bet ir galėsite palepinti save pokalėdiniuose išpardavimuose.

Apsipirkimas

Nereikia pamiršti kad nemažai atvykstančių pamatyti šio metropolio ieško ne tik kultūros, meno, architektūros ikonų bet ir mėgsta didelius prekybos centrus nes Didžioji Britanija garsėja kaip nebrangi šalis pirkti drabužius ir kitus buities daiktus. Atvykus į šią šalį nebūtina laukti juodojo penktadienio ar kalėdinių išpardavimų nes prekybos centrų yra tiek daug ir jose nuolat vyksta akcijos todėl gerų pasiūlymų ieškoti ilgai nereikės.

Šventės

Naujų metų sutikimo vakaras sulaukia daugiausia turistų srauto iš viso pasaulio. Planuoti kelione tokiu laikotarpiu ir rezervuoti viešbutį reikia bent prie 3-5 mėnesius ir nusiteikite pakloti nemažą sumą pinigų (100-300 svarų už naktį) jei norite apsistoti bent jau vidutinės klasės viešbutyje. Taip pat nepamirškite užsisakyti vietą restorane ar klube kuriame norėsite pratęsti linksmybes. Tarp Kalėdų ir naujų metų yra palyginti ramus metas nes mokiniams atostogos o daugelis biuro darbuotojų stengiasi šiuo metu pasiimti laisvadienius. Norime atkreipti dėmesį, kad po Kalėdų nedirba ir Londono viešasis transportas todėl šiuo laikotarpiu miestą pamatyti galėsite tik išsinuomotu arba savo automobiliu.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.