kondicionieriai

Kaskart vasara vis labiau parodo, kad juokauti ji tikrai neketina ir savo galimybes pademonstruoja iš esmės. Tokiu atveju, karščius bandantys ištverti žmonės, vis dažniau žvelgia į tam tikrų vėsinimo prietaisų skyrius ar specializuotas parduotuves. Ne veltui kiekvieną vasarą šių vėsinimo sistemų – oro kondicionierių pardavimai gerokai šokteli.

Ne paslaptis, kad oro kondicionieriai yra vienintelė efektyvi priemonė, vėsą namuose užtikrinanti nuolatos. Šiandien šie įrenginiai yra vis labiau populiarėjantys ir žmonių, norinčių įsirengti savo namuose, sparčiai daugėja. Oro kondicionieriaus įrengimas namuose yra nesudėtingas ir nereikalaujantis specialaus pasiruošimo. Įrenginį sudaro du blokai – tai išorinis, montuojamas lauke, paprastai ant namo sienos, o vidinis – viduje. Abu šie blokai yra sujungiami tarpusavyje, jų montavimas gali būti atliekamas vos per vieną dieną.

Vėsinimo įrenginiai gali būti skirtingų tipų, priklausomai nuo to, kur jie yra montuojami. Tai gali būti sieniniai, kasetiniai, lubiniai, grindiniai ir kitokie. Tačiau namuose yra populiariausi sieniniai, sodybose dažnai pasirenkami pastatomi arba mobilūs, nereikalaujantys jokių įrengimo darbų. Priklausomai nuo poreikio, kondicionierius namuose galima įsirengti kiekvienoje patalpoje, tik svetainėje ar kiekviename aukšte po vieną.

Turint pakankamai žinių, kondicionierių galima įsirengti ir patiems, tačiau rekomenduojama, kad tai atliktų specialistas. Renkantis kondicionierių, labai svarbu žinoti, kokio galingumo įrenginys yra reikalingas. Tai lemia patalpos, kurioje jis bus montuojamas, saulėtumas, langų kryptis į pasaulio šalis bei jų dydis. Priklausomai nuo šių aplinkybių yra parenkamas įrenginys, pajėgsiantis atvėsinti patalpas iki norimos temperatūros.

Be to, šiuolaikiniai įrenginiai gali veikti ne tik kaip vėsinimo, tačiau ir kaip papildomas šildymo šaltinis. Žinoma, jeigu tai aktualu, tokiu atveju turėsite du įrenginius viename: vasarą – vėsinimo, o žiemą – šildymo.

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.