verslas logistika

Logistikos versle visų einamųjų išlaidų didžiausią dalį sudaro darbuotojų darbo užmokestis, degalų ir kelių mokesčių kaštai. Taigi, siekiant sumažinti logistikos išlaidas, visų pirma reikėtų atsisukti į šias sritis.

Kilo klausimas, kaip dirbsite, jeigu sumažinsite šias išlaidas? Atsakymas nėra toks paviršutinis, kaip gali atrodyti. Norint sumažinti degalų sąnaudas, tikrai nereikia nutraukti maršrutų ar atleisti savo darbuotojų, kad sumažėtų atlyginimų sąnaudos. Reikia suprasti, kad tai yra viso proceso dalis, kuri yra labai svarbi bendram įmonės išlaidų kontekste.

Pasak ferrybookings.com, investicijos yra pats efektyviausias būdas mažinti įmonės išlaidas. Tik investuodami į šį verslą, ateityje galite sutaupyti labai daug pinigų. Šie pinigai gali būti kaupiami kaip rezervai, kad esant sudėtingai situacijai netektų savo transporto priemonių užrakinti aikštelėje. Pagrindinės investicijos – į automobilių parko atnaujinimą, plėtrą, į inovatyvių IT technologinių sprendimų diegimą bei išmaniąsias technologijas transporto priemonėse. Patikėkite, šios investicijos vėliau leidžia sumažinti įmonės išlaidas ir efektyvinti logistikos procesus.

Analizuojant transporto kompanijas, didesniu pelningumo rodikliu pasižymi tos, kurios savo autotransporto parke turi daugiau kaip 100 transporto priemonių. Nenuostabu, nes jų pervežimo ir tame tarpe galimų krypčių pajėgumai yra kur kas didesni. O galimybė automatizuoti degalų kontrolę ir nuvažiuoto atstumo rodiklius, leidžia sumažinti ir degalų sąnaudas. Čia taip pat didelę įtaką turi ir naujos transporto priemonės, kurios yra žymiai ekonomiškesnės, lyginant su senomis.

Beje, kaštų mažinimas neatsiejamas ir nuo žmogiškųjų išteklių. Pervežimo kompanijose dirba labai daug darbuotojų, o didelę dalį jų sudaro vairuotojai. Ne paslaptis, kad daugelis vairuotojų yra kitų tautybių piliečiai, kurie Lietuvoje ieško geriau apmokamo darbo, nei savo šalyje. Be to, jie dažnai labai gerai išmano šią sritį, pasižymi daugiakalbiškumu, o tai transporto kompanijoms suteikia konkurencingumo.

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.