kambarys

Vaiko kambario baldų išdėstymas, spalva visiškai skiriasi nuo kambario suaugusiems. Turi  būti pagrindinės zonos: rami vieta miegui, žaidimui, vieta persirengimui. Kambaryje būtina numatyti pasidėjimą žaisliukams, rūbeliams, higienos priemonėms. Labai svarbi vieta, kur mažasis miegos. Tai turi būti pati ramiausia vieta kambaryje, gali būti vieta, kur nesiekia tiesioginiai saulės spinduliai, nes vaikutis miegos ir dieną. Žaidimų vieta  dažniausiai parenkama ant grindų, o tai reiškia, kad grindys turi būti lengvai valomos, šiltos. Žaislai lengvai pasiekiami, todėl jiems geriausia paskirti žemai esančias lentynas. Taip pat galima nuo mažiausių metų ugdyti tvarkingumą, pastabumą, paskiriant kiekvienam žaisliukui jo vietą. Reikėtų pagalvoti apie tai, kad vaiko kambaryje atsirastų vieta piešti, vieta delionei.

Šiuolaikiški darželių ir mokyklų baldai

Svarbiausia, kad šiuolaikiški mokykliniai baldai atitiktų mokinių saugumą ir sveikatą. Pasirinkti baldai darželiams turi sukurti žaismingą atmosferą, būti ergonomiški, stilingi.  Mokyklų baldai https://www.miestui.lt/ranga-edukacijos-staigoms/baldai-darzeliams-ir-mokykloms  turi atitikti vaikų amžių, reikėtų pagalvoti ir apie baldų aukštį bei medžiagų ilgaamžiškumą. Mokiniai praleis nemažai laiko sedėdami ir dirbdami prie mokyklinių stalų. Rinkdamiesi naują baldų komplektą būtinai pagalvokite ir apie patogumą, nes tai vienas iš veiksnių lemiančių mokinių sėkmę. Daugumoje klasių stalai nestovi vienoje vietoje ištisus metus. Norint pakeisti klasės interjerą, įsitinkite, kad jie neužima per daug vietos. Kėdės ir stalai turi  atitiktii ir jūsų numatytąsias paskirtis: pamokas, prezentacijas, grupinius darbus ir kt. Mokinių išsilavinimui patikimi ir patogūs mokykliniai baldai yra būtinybė, kurioje jie gali nesivaržydami mokytis, bendrauti ir dalintis patirtimi.

Ergonomiški baldai

Ergonomiški baldai mokykloms padeda sukurti  geriausią mokymosi aplinką. Spalvingi ir modernūs minkštasuoliai ir jų sistemos padės sukurti jaukias poilsio zonas mokyklose ir darželiuose. Baldai pasižymi ilgaamžiškumu, jų gamybai naudojamos lengvai keičiamos dalys: bėgeliai, apvalkalai ir rėmai.

Kas keičia vaikų gyvenimo būdą?

Vaikų gyvenimo būdą keičia: pasyvus sedėjimas prie kompiuterio, netinkamai parinkti baldai, per sunkios mokyklinės kuprinės, darbo ir poilsio režimo nesilaikymas, kuprinės nešiojimas ant vienos peties ir panašiai.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.