Kokybiški nuotekų siurbliai – labai svarbus dalykas kiekvieniems  namams.  Teisingai suprojektuotas ir atliktas darbas apsaugos nuo blogo kvapo namuose bei užsikimšusių vamzdžių. Todėl, renkantis nuotekų siurblį, pernelyg didelis taupymas tikrai taps netinkamu sąjungininku namų jaukumui kurti. Taigi, kuo taip svarbūs kokybiški nuotekų siurbliai?

Nuotekų siurblys yra skirtas bet kokiam užterštam vandeniui perpumpuoti. Jie gali būti naudojami nebūtinai vien tik kanalizacijos turiniui šalinti. Dar šis įrenginys  gali būti naudojamas ne itin švaraus vandens pumpavimui iš tam tikrų vandens telkinių ar rezervuarų. Toks vanduo puikiai tiks panaudoti  žemės ūkyje, taip pat siurblys gali pasitarnauti siekiant pašalinti purviną vandenį iš užtvindytų patalpų. Todėl ganėtinai  svarbu įvertinti, kur naudosite šį įrenginį. Pagal savo galingumą nuotekų siurbliai skirstomi į buitinius ir pramoninius.

Būtinai atkreipkite dėmesį į siurblio techninius parametrus. Kokį siurblį pasirinksite turėtų lemti tai, kokios konsistencijos bus nuotekos. Be jokios abejonės, lengviausia dirbti su skystomis nuotekomis. O didžiausia problema kyla tada, kai priemaišose galima rasti kietų dalelių arba kietų, ypač didesnio skersmens kietų priemaišų. Tokiu atveju labai svarbu mechanizmo smulkintuvas ir filtrų parinkimas.

Techninių parametrų parinkimą stipriai įtakoja ir tam tikri asmeniniai poreikiai. Buitiniam naudojimui dažniausiai pakanka įprasto valdymo integruotos plūdės pagalba. Jokiu būdu neatsisakykite avarinės signalizacijos. Ši sistema suveikia ir informuoja apie turinio perteklių nuotekų rezervuare. Tai padeda laiku aptikti tam tikrus siurblio gedimus. Be abejonės, išvengsite nemalonių nuotekų avarinių situacijų.

Galiausiai apie tai, kokius nuotekų siurblius galima rasti mūsų šalies rinkoje.

  • Paviršiniai siurbliai. Dar jie dažnai vadinami sausai montuojamais. Jie skirstomi į paprastus ir savisiurbius. Dera žinoti, jog savisiurbiai siurbliai neturi poreikio užpildyti juos oru, tačiau žiemą, kada aplinkos temperatūra yra labai žema, iš korpuso skystį būtina išleisti, nes kitaip jis užšąla ir gali pažeisti siurblį.
  • Pusiau panardinami siurbliai. Jų viršutinė dalis yra sausumoje, o į skystį įleidžiamas darbo ratas. Šių siurblių konstrukcija dažniausiai būna vertikali.
  • Panardinami siurbliai. Jie montuojami rezervuaro dugne. Jeigu pasirenkamas automatinis montavimo būdas, aptarnavimas tikrai nėra sudėtingas.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.