Darbo aplinka yra vienas svarbiausių aspektų, motyvuojantis ne tik darbuotojus, bet ir jų klientus. Atsižvelgdami į šį kriterijų, NT vystytojai siūlo vis modernesnius, patogesnius ir labiau individualius poreikius atitinkančius komercinių patalpų sprendimus. Iš tiesų, kaip rodo atliktos apklausos, komercinės patalpos Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose kaip niekada anksčiau siekia atitikti nuolatos augančius NT pirkėjų lūkesčius. Darbo erdvė – tai ne tik patalpa. Tai erdvė, kurioje gera būti, kurioje darbo ir poilsio režimai žengia drauge, kur užtikrinamas kasdienis darbuotojų patogumas, investuojama į kokybiškus, ergonomiškus, tvarius sprendimus, prisidedančius prie gražesnio rytojaus kūrimo.

 

Kodėl darbo aplinka svarbi ne tik darbuotojams?

Maloni, šiuolaikiška, išskirtinė darbo aplinka yra aktuali ne tik čia dirbančiam personalui, bet ir į įmonę atvykstantiems klientams ar verslo partneriams. Stilingos ir protingai suplanuotos erdvės padeda gerinti įmonės įvaizdį, kalba apie vadovo ir darbuotojų šiuolaikiškumą, norą judėti drauge su inovatyvumo banga, drąsa investuoti į modernius, išskirtinius sprendimus. Galiausiai, darbo aplinka gali kalbėti net ir apie socialines vertybes, požiūrį į mus supančią aplinką, pvz., jei įmonė renkasi patalpas, naudojančias alternatyviosios energetikos sprendimus, galime kalbėti apie įmonės norą prisidėti prie tvarios ateities kūrimo.

Įmonės pozicija, padėtis rinkoje ir dėmesys savo darbuotojų poreikiams padeda formuoti tiek teigiamą darbo atmosferą, skatinti darbuotojus tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų, tiek gerina įmonės įvaizdį verslo partnerių ir klientų akyse. Ne paslaptis, kad dirbti su socialiai atsakinga, inovatyvia, šiuolaikiška bendrove yra visuomet maloniau, o tokia įmone, net ir pasąmoningai, esame linkę labiau pasitikėti ir palaikyti. Be to, darbuotojo poreikius atitinkančioje darbo aplinkoje fiksuojamas didesnis produktyvumas, čia dirbantis kolektyvas kur kas mieliau dalinasi idėjomis ir vertina savo atliekamas pareigas.

 

Kokius reikalavimus turi atitikti šiuolaikinės komercinės patalpos Vilniuje?

Vienas svarbiausių reikalavimų, keliamų šiuolaikinėms darbo erdvėms, – tai galimybė užtikrinti darbuotojui reikalingą darbo ir laisvalaikio pusiausvyrą. Kitaip sakant, komercinės patalpos Vilniuje turi ne tik užtikrinti patogią darbo vietą, bet ir suteikti erdves poilsiui, todėl ypatingai vertinami verslo centrai, esantys šalia žaliuojančių parkų ar prekybos ir pramogų vietų, taip pat erdvės, kuriose įrengtos atskiros patalpos kavos pertraukėlei ar laisvalaikiui. Labai svarbi išvystyta infrastruktūra, užtikrinanti patogų susisiekimą tiek viešuoju, tiek privačiu transportu, erdvios automobilių stovėjimo aikštelės ir apgalvoti patalpų išplanavimo sprendimai.

Šiandien ypatingo dėmesio sulaukia ir viską apimantis lankstumo principas. Kadangi žmonės yra skirtingi, darbo erdvė turėtų prisitaikyti prie skirtingų darbo stilių. Stovimos ir sėdimos darbo vietos, privačios ir viešos erdvės, lankstus darbo grafikas ir kiti reikalavimai tampa itin svarbiu kriterijumi, motyvuojančiu siekti aukščiausių rezultatų.

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.