Sostinėje NT rinka labai aktyvi ir čia nuolat vyksta sandoriai. Pirkimui yra siūlomi ne tik gyvenamieji būstai, bet ir daugybė verslui tinkamų patalpų. Jeigu Jums reikalingos komercinės patalpos Vilniuje, pasidomėję pamatysite, kad pasirinkimas tikrai platus. Tad apie ką reikėtų pagalvoti, ieškant patalpų, kad paieškos būtų sėkmingos?

Kaip patalpos padės Jūsų verslui?

Labai svarbu žinoti, kad patalpos yra ne tik erdvė Jūsų verslui. Jos yra svarbi Jūsų įmonės įvaizdžio dalis, o nuo to, ar patalpos yra tinkamos Jūsų veiklai, priklauso ir taip, kaip našiai pavyksta darbuotojams atlikti visus kasdienius darbus. Pavyzdžiui, jeigu veikiate patalpose, kurios yra netinkamai išplanuotos, gamyboje galima prarasti daug laiko, kai tenka pereidinėti iš vienos patalpos į kitą, vežioti žaliavas ir pan. Dirbant biure, gali nukentėti darbo našumas, jeigu darbuotojams nesukuriamos patogios darbo vietos. O jeigu esate įmonė, kuri sulaukia klientų ir partnerių vizito, tuomet Jūsų patalpų kokybė ir įrengimas kartu ir sukuria Jūsų įmonės įvaizdį svečių akyse. Tad tinkamai pasirinktos komercinės patalpos Vilniuje ne tik leis lengviau dirbti, bet ir pakels įmonės prestižą.

Pirkti ar nuomoti?

Renkantis patalpas savo veiklai, pirmiausia reikėtų pagalvoti apie tai, ar Jums reikalingos patalpos pirkimui, ar ketinate nuomoti vietą savo verslui. Dažniausiai mažesni verslai, kurie rinkoje dar tik apšyla kojas, renkasi patalpų nuomos variantą. Tačiau jeigu įmonė yra nebe nauja ir galvoja apie savo įvaizdį bei perspektyvas, geriau patalpas pirkti. Tai yra geras sprendimas įmonėms, kurios nuolat sulaukia klientų, priima partnerius ir tiekėjus. Nuolat vietą keičiantis verslas tiesiog neatrodo patikimas. Be to, patalpų pirkimas leidžia užsitikrinti stabilumą – savo patalpas galite įrengti taip, kaip aktualu būtent Jūsų įmonei, o to negalima padaryti veikiant nuomojamose patalpose.

Kokia vieta geriausiai tinkama?

Verslą galima vystyti bet kurioje Vilniaus vietoje, tačiau labai svarbu, kokios komercinės patalpos Vilniuje reikalingos būtent Jums. Nuo to priklauso ir tai, kurioje vietoje patalpų reikėtų ieškoti. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų tikslinė auditorija yra turistai, nes vykdote prekybos veiklą, žinoma, jog logiškiausia patalpų ieškoti miesto centre. Jeigu užsiimate gamyba ir Jums nebūtina būti centrinėje miesto dalyje, galite rinktis tolimesnius rajonus, kuriuose gausu pramonės, būtų lengvas privažiavimas, Jus galima būtų pasiekti ir su sunkiasvoriu transportu.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.