Jeigu turite augintinių – tokiu atveju nereikia laukti, kol jie susirgs, o iškert rasti veterinarus, kurie gali suteikti pagalbą, kai jos reikia. Juk lygiai taip pat ir mes, žmonės, žinome – kur eisime iškart, kai tik turėsime sveikatos problemų. Taip pat reikia elgtis ir su gyvūnais. Juolab, kad veterinarai šiuo metu randami net ir pačiuose mažiausiuose šalies miesteliuose, svarbiausia yra rasti tokią komandą arba konkretų specialistą, kurio teikiamos paslaugos jums labiausiai tinka.

Mitas, kad tai yra brangios paslaugos

Veterinarijos paslaugų įkainiai yra labai įvairūs ir dažniausiai pateikiami internete, tad nebus sunku rasti vietą, kurioje teikiamos paslaugos atitinka Jūsų galimybes. Tačiau reikia suprasti, kad tiek žmogaus, tiek gyvūno sveikata yra svarbiausias turtas, o mūsų pareiga yra pasirūpinti, kad augintiniai būtų prižiūrėti, sveiki ir laimingi.

Mitas, kad šunų nereikia skiepyti

Kadangi šiuo metu atsiranda vis daugiau skiepų šalininkų, natūralu, kad žmonės ne tik patys nesirūpina savo bei vaikų sveikata, tačiau taip pat ir vis dažniau neskiepija šunų. Tai yra didelė problema, kadangi vis intensyviau plinta tos ligos, kurios iki šiol buvo nugalimos gana paprastai.

Mitas – veterinarai reikalingi tik tada, kai gyvūnas serga

Kuo daugiau bus žinoma apie gyvūno sveikatą – tuo didesnė tikimybė, kad pavyks išvengti įvairių ligų. Dėl to su veterinarais siūlome kalbėtis ne tik tada, kai gyvūnas serga, tačiau ir tada, kai tik jį įsigijote arba kai kilo kokių nors klausimų. Visi jie gali padėti jums geriau suprasti augintinio organizmą ir pasirūpinti, kad jis nesirgtų arba taip nutiktų kuo rečiau.

Mitas, kad pigios paslaugos visada yra blogos

Taip pat siūlome ignoruoti mitą, kad tie specialistai, kurie teikia paslaugas labai pigiai, dažniausiai atlieka jas blogai. Paslaugų kainą sudaro daugelis aspektų ir tikrai ne visada kokybė yra esminis. Taip, ji irgi lemia, tačiau supraskite, kad kai kurios klinikos mažai investuoja į reklamą, yra maži šeimos verslai, kurie gali sau leisti paslaugas teikti pigiau nei tie centrai, kurie yra dideli.

Jeigu Jums ne tik reikia konkrečios pagalbos dabar, kai yra, kai gyvūnas serga, tačiau ir apskritai norite pasikalbėti su specialistu apie gyvūno sveikatą – visada siūlome kreiptis į Drvet.lt specialistus, kurie nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu augintiniu ir bendrauja su klientu tol, kol jam tampa viskas aišku.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.