Vilniuje yra labai didelis siūlomo įsigyt nekilnojamojo turto pasirinkimas, tad ieškantys būsto tikrai turi skirti nemažai laiko. Populiariausias pasirinkimas – nauji butai Vilniuje. Kokie jie gali būti ir kaip ieškoti, kad paieška iš tiesų būtų sėkminga?

Žinokite, ko ieškote

Prieš pradedant buto paieškas, pagalvokite, koks butas Jus domina. Taip  bus lengviau pasirinkti tarp daugybės pasiūlymų ir sutaupysite šiek tiek laiko. Patariama žinoti bent kelis kriterijus, kurie padės pasirinkti tarp visų skelbimų ir butų pasiūlymų.

    • Plotas. Jeigu ieškote buto gyvenimui, Jums tikrai aktualu, koks bus jo plotas. Pagal tai galima pasirinkti tokius skelbimus, kurie atitinka Jūsų kriterijus. Pavyzdžiui, galbūt Jus domina tik nedideli vieno kambario butai, o galbūt kaip tik ieškote erdvaus buto, kuris būtų trijų kambarių ir ten tilptų visa šeima. Tuomet mažos kvadratūros pasiūlymai Jums netinka ir neverta gaišti laiko juos žiūrint.

    • Vieta. Pagalvokite, kurioje vietoje butas turėtų būti. Tai labai svarbus kriterijus. Gyvenant mieste, turėtų būti patogu pasiekti savo darbo vietą, vaikų ugdymo įstaigas, kitas Jums svarbias vietas.

    • Biudžetas. Labai svarbu apsibrėžti biudžetą, kurį esate numatė buto įsigijimui. Taip iš karto galėsite atrinkti tik tuos pasiūlymus, kurie siūlomi nauji butai Vilniuje atitinka Jūsų nusibrėžtas ribas.

Ko galite tikėtis?

Visgi, jeigu dar tiksliai nežinote, kokiame bute norėtumėte gyventi, ne bėda. Pasiūla sostinėje tikrai didelė, tad rinktis yra iš ko. Kartais paieškas pradėti galima nuo to, kad pradžioje sužinoma, kokie butai šiandien Vilniuje yra siūlomi. Apsižvalgę po kelis naujausius daugiabučių projektus pamatysite, kokie jų privalumai ir galbūt tai padės lengviau apsispręsti.

Dažniausiai šiandien naujos statybos butai Vilniuje siūlomi ypač gerose vietose. Ir tai nebūtinai yra miesto centras. Vystytojai atranda tas miesto dalis, kurios nebuvo įvertintos. Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiarus rajonas Vilkpėdė, kur vyksta daug statybų, daug investicijų. Gyventi šalia upės ir šalia Vingio parko – daugybės žmonių svajonė.

Tačiau svarbu ne tik vieta. Dažniausiai nauji butai Vilniuje išsiskiria tuo, jog jie yra įrengti pagal naujausias tendencijas. Tai reiškia, kad naujos statybos butai yra išplanuoti pagal klientų pageidavimus, dažnai yra įrengti su daline apdaila, naudojant geriausias medžiagas. Namų statyboje naudojami tvaresni sprendimai, todėl tokie butai yra ekonomiškesni ir patrauklesni nei seni projektai.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.