urnos

Dažniausiai tai priklausys nuo kiekvieno asmeninio pasirinkimo. Kadangi jų įvairovė tikrai didžiulė, todėl kiekvienas asmeniškai gali nuspręsti, koks variantas būtų pats tinkamiausias. Aišku, bus svarbu atkreipti dėmesį į vieną aspektą. Kai kurios iš jų yra pritaikytos kapsulėms, o kai kurios ne. Kadangi ir pelenai gali būti supilami tiesiai į urną arba atiduodami specialioje kapsulėje. Taigi, nuo to priklausys ir šis pasirinkimas. O toliau jau pagrindinis kriterijus, bent dažnu atveju, bus išvaizda. Aišku, kartais gali būti svarbus ir finansinis aspektas. O kartais norėsis kaip tik išskirtinio bei vienetinio gaminio. Tokių taip pat galima rasti ir gana nemažai.

Kokios urnų kainos?

Urnos kainos svyruoja nuo maždaug keliasdešimt Eurų iki kelių šimtų. Aišku, tiek kainuos tik jau tikrai išskirtiniai variantai. Todėl dažnu atveju galima išleisti ne daugiau nei šimtą Eurų. Todėl ir galutinė suma, kokia bus urnos kaina, labiausiai priklausys nuo kiekvieno asmeninio pasirinkimo. Kai kurios iš jų yra visiškai standartinės, o kai kurios gaminamos pagal individualius užsakymus ir tampa tarsi savotiškais meno kūriniais. Tokiu atveju ir kaina jų bus atitinkama. Tačiau tikrai nebūtina taip išlaidauti, net jeigu norisi ir kažkuo išsiskiriančio varianto. Nors bendrai galima būtų teigti, jog šis gaminys nesudarys didelės laidotuvių išlaidų dalies. Ko daugumai pilnai ir pakanka.

Urnų laidojimo taisyklės, kuo jos skiriasi?

Tai gana aktuali tema, kadangi toks laidojimo būdas pasirenkamas vis dažniau tikrai ne atsitiktinai. Jis turi pakankamai nemažai privalumų, palyginti su įprastomis laidotuvėmis. Kadangi urnos gali būti užkasamos jau pilnai užpildytuose kapuose, į kuriuos laidoti kitu atveju būtų neįmanoma. Taip yra todėl, jog jų nereikia kasti taip giliai ir jos neužima tiek daug vietos. Todėl vienoje kapavietėje jų gali sutilpti pakankamai daug. Taip pat jos gali būti laidojamos ne po žeme, bet specialiai tam įrengtuose kolumbariumuose, kuriuos dabar galima rasti prie daugelio kapinių. Ir tikėtina, jog tokių vietų bėgant laikui tik daugės.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.