Apie automobilio būtinybę šiuolaikinio, aktyvaus žmogaus gyvenime daug kalbėti tikriausiai nereikia. Porą atžalų nugabenti į skirtingas švietimo įstaigas, pačiam/pačiai nepavėluoti į darbą, esantį kitame miesto gale, kelis kartus per savaitę „eksportuoti“ vaikus į būrelius ir kažkokiu būdu grįžti namo? Žinoma, tereikia turėti…burtų lazdelę! Arba automobilį ar, priklausomai nuo individualių poreikių, kelis, kiekvienam vairuojančiam šeimos nariui.

Paskola automobiliui tampa vis populiaresniu sprendimu, kai reikia įsigyti transporto priemonę, tačiau finansinių galimybių iš karto sumokėti visą sumą, nėra. Auto paskola – tai galimybė džiaugtis mobilumo teikiama nauda (ir, žinoma, malonumu!) dabar, o mokėti dalimis.

Kokius privalumus suteikia kreditas automobiliui?

Automobilio paskola įprastai aktuali asmenims, kuriuos domina ne ką tik iš salonų išriedėję ar minimaliai važinėti automobiliai, bet vidutinei klasei priskiriamos, maždaug iki 15 tūkst. eurų kainuojančios transporto priemonės. Pirmąjį variantą besirenkantys asmenys dažniausiai naudojasi autolizingu arba, idealiu atveju, turi atliekamų nuosavų lėšų naujų „ratų“ įsigijimui.

Autokreditas, išsamiau pasidomėjus šia smulkiųjų kreditorių teikiama finansine paslauga, patrauklus ne tik dėl nesudėtingo ir greito paskolos gavimo proceso, bet ir kitų niuansų.

Galite rinktis bet kokią transporto priemonę

Paskola automobiliui pirkti – tai galimybė įsigyti bet kokios markės, amžiaus, techninės būklės automobilį ir…ne tik. Galite pirkti motociklą, valtį ar kitą pageidaujamą transporto priemonę – jokių reikalavimų šiuo atžvilgiu nėra.

Jei lizingas suteikiamas tik „jaunesniems“ automobiliams, tai kreditas automobiliui leidžia išvengti tokios „diskriminacijos“. Automobilio gamybos metai – tik  paskolos gavėjo sprendimas.

Automobilio paskola neprivalo, centas lig cento, būti išleidžiama tik transporto priemonės pirkimui. Jei jūsų dėmesį patraukė automobilis, kurį, įvertinus pastarojo techninę būklę, reikia dar „prikelti ant kojų“ (pakeisti tam tikras detales, perdažyti, nupirkti naujas padangas ir pan.), naudinga žinoti, jog nuo pirkimo likusią sumą ir galėsite tam panaudoti.

Neteks sukti galvos dėl pradinio įnašo

Perkant automobilį lizingu, priklausomai nuo konkrečios lizingo bendrovės taisyklių, teks „sukrapštyti“ tam tikro dydžio pradinį įnašą. Jis, žinant faktą, jog nedaug naudoti automobiliai kainuoja iš tiesų solidžiai, taip pat bus nemažas.

Perkant automobilį su paskola, papildomai skolintis pradiniam įnašui neteks. Kreditoriai, siūlantys šią paslaugą, minėto reikalavimo tiesiog nenumato. Vadinasi, automobilio paskola suteikia realias mobilumo galimybes platesniam klientų ratui.

Iš karto tampama automobilio savininku

Viena iš lizingo taisyklių, su kuria, pasirašydami sutartį, sutinkate – faktas, jog lizingo laikotarpiu automobilis teoriškai priklauso ne jums, o paskolą suteikusiai įmonei. Grąžini visą lizingą ir tik tada tampi teisėtu transporto priemonės, už kurią sąžiningai, kelis metus mokėjai mėnesinę įmoką, savininku.

Tuo tarpu automobilio paskola – tai galimybė ne tik turėti transporto priemonės raktelius savo kišenėje, bet ir matyti savo, kaip savininko vardą, nurodytą automobilio dokumentą. Kai kam tai – smulkmena, tačiau kai kuriems asmenins minėtas faktas siejasi su didesniu patikimumu ir saugumu.

Jokio KASKO draudimo

Aišku, nebent, įvertinę objektyvius faktorius, nusprendėte, jog tai – tinkamas sprendimas. Lizingu pirkti automobiliai negali būti eksploatuojami, kol nėra pasirašyta KASKO draudimo sutartis. Kaip žinia, tai, priklausomai nuo automobilio modelio, galingumo, vairuotojo stažo ir kitų niuansų – iš tiesų didelės išlaidos.

Autokreditas, kaip tikriausiai supratote, nenumato ir tokios būtinybės. Dėl visų išlaidų, susijusių su automobilio eksploatacija, sprendžiate tik Jūs – automobilio savininkas ir paskolos gavėjas.

Įvertinus automobilio paskolos privalumus, beliks nuspręsti, kur siūloma geriausia paskola automobiliui Jūsų individualiu atveju. 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.