Miegamajame pledas gali būti ryškus interjero akcentas, jis yra derinamas prie kitų interjero detalių: pagalvėlių, užuolaidų, minkštųjų baldų. Jei norite išskirtinio akcento ieškokite pledo ryškios spalvos, kuris išryškės jūsų aplinkoje. Dideli, stori ir sunkūs  pledai nėra praktiški, juos sudėtingiau skalbti, valyti. Daugiau apie lietuviškus gaminius, pledus, jų tipus galima sužinoti internete ir pasirinkti vilnonį, medvilninį ar lininį pledą.

Pledo spalvos

Poluliarios yra ramios, natūralios žemes spalvos, juos lengva derinti įvairių stilių interjeruose, ypač miegamajam suteikia švelnumo ir minkštumo, šviesūs atspalviai didina, o tamsūs mažina kambarį. Šviesus pledas kambario interjere vizualiai reikalaus daugiau vietos, o tamsaus atspalvio pledai atrodys neįprastai prabangiai. Norint sukurti gerą nuotaiką miegamajame, reikia pagalvoti apie tekstilės spalvas, kaip jos derės prie jūsų pasirinktos patalynės. Jeigu ji yra ryškesnė, tada pledas turėtų būti švelnaus atspalvio, jeigu patalynė nėra ryškios spalvos, tokiu  atveju akcentas turėtų būti pledas.

Pledai vaikų kambaryje

Vaikų kambariui rinkites spalvotus, su piešiniais bei raštais dekoruotus pledus, tačiau atkreipkite dėmesį į gaminio sudėtį, jis turėtų būti iš natūralaus pluošto, nealergiškas, nes skalbti  teks tikrai ne vieną kartą, natūralus pluoštas skalbimo procesą įveiks lengviau ir ilgesnį laiką išlaikys savo pradinę išvaizdą. Pledai vaikams padeda palaikyti tinkamą temperatūrą ir tuomet, kai namuose vėsiau. Spalvingas  pledas ant lovos atrodys itin žaismingai ir vaiko kambariui dovanos daugiau spalvų, jaukumo ir teigiamų emocijų.

Kaip prižiūrėti pledą?

Pledą prižiūrėti yra ypatingai paprasta. Prieš naudojimą patariama nupirktą pledą išskalbti rankiniu būdu arba 30 laipsnių temperatūroje, skalbimo metu nenaudoti baliklių, nes taip galima pažeisti audinį.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis pledą?

Renkantis pledą  reikėtų atkreipti dėmesį į spalvą, nes reikės  derinti prie namo interjero. Jeigu planuojate uždengti savo miegamojo lovą, patariama rinktis didesnius pledus, jeigu tai bus papildoma dekoracijos detalė jūsų kambaryje galima rinktis ir mažesnius gaminius.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.