Dažnai neurologija yra siejama išskirtinai su nerviniais susirgimais, psichinėmis ligomis. Tačiau nors tame tiesos yra, neurologija nėra tik šio pobūdžio susirgimai. Tai labai plataus spektro sutrikimus tiriantis medicinos sritis, kuriai priskiriamos ir tokios ligos, kaip meningitas, encefalitas, migrena, raumenų tonuso padidėjimas.

Gydytojų neurologų pacientai yra įvairaus amžiaus, nuo naujagimių iki senjorų. Dėl patekimo pas šiuos specialistus neretai valstybinėse gydymo įstaigose tenka laukti ir ne vieną mėnesį. Todėl daugelis žmonių šioms konsultacijoms kreipiasi privačiai. Šiuo specialistus privačiai rasti galima kiekviename mieste – tiek didmiesčiuose, tiek mažesniuose miestuose.

Ieškantiems šių paslaugų Šiaulių mieste, privatūs neurologai savo paslaugas teikia Senojo bokšto klinikoje. Čia jų šiuo metu darbuojasi net keturi https://www.sbklinika.lt/gydytojas/neurologai/. Tai ilgametę patirtį sukaupę neurologai, kurie teikia reikalingas gydymo paslaugas įvairiais negalavimais besiskundžiantiems pacientams. O pacientai į šią kliniką neretai atvyksta ir iš aplinkinių šalies regionų.

Šioje gydymo įstaigoje diagnozuojamos ir gydomos periferinės nervų sistemos sukeltos ligos. Galvos ir stuburo skausmai, galvos smegenų kraujotakos sutrikimai bei migrena ar nemiga kamuoja daugybę šios klinikos pacientų. Neurologai Šiauliuose teikia konsultacijas galvos svaigimo, insultą patiriančius pacientus, paskiria gydymą bei teikia tolesnes gydymo rekomendacijas. Taip pat į šiuos gydytojus galima kreiptis turint įvairių atminties, miego sutrikimų, kuriuos kamuoja epilepsija ar senatvės ligos.

Privatūs neurologai Šiauliuose, kaip ir kitose gydymo įstaigose, ligų tyrimams ir diagnozei naudoja pačias naujausias technologijas ir metodus. Neurologinėms ligoms tirti naudojama daugybė įvairių metodų. Geriausiai visiems žinomi yra kompiuterinė tomografija, magnetorezonanso tomografija, elektromiografija, tačiau taikomi ir kiti įvairūs tyrimai.

Priklausomai nuo ligos pobūdžio bei paciento būklės, gali būti taikoma deguonies terapija, reabilitacija, fizinė terapija. Psichikos sutrikimai ir ligos dažniausiai gydomos antidepresantais.

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.