NORFA

Kiekvienas mūsų norime sutaupyti ir savo pinigus paskirstyti protingai. Ir tai galioja visose srityse. Todėl taupyti turėtume ne tik įsigydami didesnius pirkinius, tokius kaip nekilnojamasis turtas, automobilis ar tolima kelionė, bet ir galvodami apie kasdienes išlaidas. Vienas puikių pavyzdžių – maisto produktai. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai būtini pirkiniai ir kalbant apie savo mitybą nevertėtų būti taupiems, tačiau nustebtumėte sužinoję, kiek daug per metus išleidžiame nereikalingiems maisto produktams ir kiek jų iššvaistome. Dalinamės 4 patarimais, kurie padės sutaupyti maisto produktams.

Visada turėkite pirkinių sąrašą

Eidami į parduotuvę visuomet turėkite tikslą ir pasidarykite pirkinių sąrašą. Kitu atveju jūs tiesiog blaškysitės po skirtingus skyrius, ieškosite patys nežinote ko, ir gaišite savo laiką. O blogiausia, kad toks betikslis vaikštinėjimas padidins tikimybę įsigyti maisto produktų, kurie iš tikrųjų net nėra reikalingi, todėl krepšelio suma gali išaugti iki kelių kartų. Turėdami sąrašą po parduotuvę vaikščiosite sistemingai, nesiblaškysite, sutaupysite laiko ir pinigų.

Sekite akcijas

Prieš einant apsipirkti visuomet rekomenduojame apžvelgti parduotuvėje esančias nuolaidas. Pavyzdžiui, prekybos centro „Norfa“ akcijos skelbiamos kas savaitę ir čia galite rasti itin naudingų produktų žemesnėmis kainomis. Kai žinosite, kam konkrečiai taikomos nuolaidos, galėsite protingiau susidėlioti pirkinių krepšelį ir turėsite omenyje, kokio prekės ženklo produktų dairytis lentynose.

Planuokite savo meniu

Jei norite sutaupyti, visuomet planuokite savo meniu savaitei ar bent kelioms dienoms į priekį. Kuo ilgesniam laikotarpiui suplanuosite patiekalus, tuo rečiau eisite į parduotuvę, todėl nekils pagundų nusipirkti kažką skanaus ar neva labai reikalingo. Jei jums trūksta idėjų, ką gaminti pietums ar vakarienei, jų pasisemti ir vėl gali padėti „Norfa“ akcijos. Tiesiog pasižiūrėkite, kokiems produktams taikomos nuolaidos, ir pagal juos internete paieškokite receptų.

Į parduotuvę neikite alkani

Tai labai paprasta, tačiau auksinė, laiko patikrinta taisyklė. Alkani priimame neracionalius sprendimus ir tampame labai godūs, todėl čiumpame viską iš eilės ir atrodo, kad norime viską suvalgyti. Jei į parduotuvę eisite pavalgę, nusipirksite tik tai, ko jums iš tiesų reikia.

Nepamirškite pavartyti Norfa akcijų leidinio, kur rasite dar daugiau idėjų, kaip sutaupyti.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.