akustines pertvaros 

Akustinės garsą izoliuojančios pertvaros – kam jos skirtos

Tenka kartu glaustis viename kabinete? Siaubingai erzina kolegų klavišų tauškėjimas, kavos šliurpčiojimas, o ką jau kalbėti apie prie gretimo stalo vykstančius pokalbius telefonu? Norėtumėt užsidaryti nuošaliai, pats vienas, savo asmeniniame kabinete, kur galėtumėt pilnai susitelkti darbui, netrikdomas pašalinių garsų, tačiau tokia galimybė – nepasiekiama svajonė? Nenusiminkite, išeitis yra – tai akustinės, garsą izoliuojančios pertvaros.

Pažįstamas jausmas, kai po darbo dienos plyšta galva ir norisi tik vieno dalyko – tylos? Triukšmas – viena iš kasdien patiriamo streso ir nuovargio priežasčių. Ilgalaikis, nuolatinis visą dieną trunkantis triukšmas išvargina psichologiškai, trukdo susikaupti, mažėja darbuotojo efektyvumas, įsivelia klaidos, prastėja  atliekamo darbo kokybė. Akustinės pertvaros reiškia ir didesnį darbo našumą, ir didesnį darbuotojų psichologinį komfortą. Šie biuro baldai yra itin reikalingi didelėse atvirose patalpose.

Akustinės garsą izoliuojančios pertvaros – daugiau nei garso slopinimas

Akustinės garsą izoliuojančios pertvarkos yra skirtos visų pirma tiems žmonėms, kurie priversti dalintis viena bendra darbine erdve. Bendra erdvė gali būti puikus būdas suburti ir suartinti žmones, bet kartais privatumo stoka ima varginti, o nuolatinė trintis tampa ne tik nuovargio, bet ir tarpasmeninių konfliktų priežastimi.

Akustinės garsą slopinančios pertvaros naudingo dvejopai – jos ne tik slopina garsą ir mažina triukšmą, bet ir fizine prasme sukuria darbuotojo atskirą, individualią erdvę. Šioje erdvėje, darbuotojas bus kur kas mažiau trikdomas. Su akustinėmis garsą izoliuojančiomis pertvaromis nušausite du zuikius vienu šūviu – būsite kartu, greta, tačiau turėsite savo atskirą erdvę.

Pertvara paminkštinta poliuretano sluoksniu ir aptraukta audiniu, todėl prie jos itin patogu smeigtuku pritvirtinti raštelius ir dokumentus.

Akustinės garsą izoliuojančios pertvarkos – techninė charakteristikos

Kokio dydžio yra akustinės garsą izoliuojančios pertvaros? Galite išsirinkti tokio aukščio ir tokio pločio sienelę, kokios jums reikia. Pertvarų aukštis yra  45 cm arba 57 cm, o plotis –  nuo 70 cm iki beveik dviejų metrų (70 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160cm, 180 cm). Taigi, rasite tinkamą sienelę bet kokiam biurui.

Pertvaros yra tvirtinamos prie stalo. Standartinis jų storis yra 28 mm.

Pirkdami pertvaras, atsižvelkite į savo biuro interjerą ir išsirinkite sau tinkamą pertvarų spalvą – dažniausiai, akustinės garsą izoliuojančios pertvaros gaminamos neutralių spalvų, skirtingų pilkų ar rusvų atspalvių. Jei pageidaujate, galite užsisakyti ir kitos spalvos audinį – prislopintos raudonos, gelsvos arba žalios.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.