nuomaTransporto nuomos paslaugos tampa vis populiaresnės. Ypatingas automobilių nuomos poreikis auga sostinėje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Stipriosios nuomos bendrovės, pvz., RentCar, siūlo itin plačias automobilių pasirinkimo galimybes, prisitaikančias prie individualių klientų poreikių. Šiandien galite rinktis tiek lengvuosius miesto automobilius, tiek prabangos klasei priskiriamas transporto priemones, talpius mikroautobusus ar didesnius automobilius patogioms kelionėms su visa šeima.

 

Patogi transporto priemonių nuoma ir itin geros kainos

Išsinuomoti transporto priemones Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose tapo itin paprasta ir patogu. Paprastai klientui užtenka į internetinę paiešką suvesti pasirinktos transporto nuomos bendrovės pavadinimą, nurodyti, kada ir kuriam laikotarpiui reikalinga nuomojama transporto priemonė, ir pasirinkti iš klientui siūlomų automobilių. Suvedus reikalingus asmens duomenis ir atlikus apmokėjimą tereikia atsiimti automobilį ir mėgautis patogia kelione. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad išaugusi transporto priemonių nuomos pasiūla gerokai pakoregavo nuomos kainas, todėl tai, kas atrodė gana didelė prabanga prieš gerus dvidešimt metų, šiandien tapo praktišku sprendimu kasdienai.

Kad būtumėte tikri nuomos paslaugomis, o pati transporto priemonė atitiktų jūsų keliamus reikalavimus, rinkitės patikimą nuomos bendrovę, galinčią pasiūlyti naujas, techniškai tvarkingas ir patogias transporto priemones. Tai itin aktualu tuomet, jei planuojate kelionę už Lietuvos ribų ir nenorite sugesti viduryje nežinomų kraštų. Tiesa, nuo gedimų nėra apsaugota jokia mašina, todėl paprastai daugelis nuomos bendrovių siūlo 24/7 techninės pagalbos kelyje paslaugą.

 

Automobilių nuomos sąlygos

Išsinuomoti transportą Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste gali tik pilnamečiai asmenys, turintys teisę vairuoti tos kategorijos automobilį. Nuomos bendrovei reikės pateikti savo asmens tapatybę liudijančius dokumentus (pasą ar asmens tapatybės kortelę), taip pat – vairuotojo pažymėjimą. Jei nuomojamą automobilį vairuos daugiau nei vienas asmuo, nuomos bendrovei reikės pateikti visų vairuotojų pažymėjimus. Atkreipkite dėmesį į tai, kad paprastai vairuotojams, neturintiems dviejų metų vairuotojo stažo, yra taikomos kiek didesnės nuomos paslaugų kainos.

Jei ketinate keliauti į užsienį, reikėtų pasidomėti kilometražo apribojimais. Daugelis nuomos bendrovių numato, kiek kilometrų automobiliu galima nuvažiuoti per dieną (paprastai – iki 500 km). Jei jums reikalinga papildoma automobilio įranga, pvz., navigacija, stogo bagažinė, vaikiška automobilinė kėdutė ir pan., pasidomėkite, kokios būtų įrangos nuomos kainos – daugelis nuomos bendrovių siūlo itin patrauklias automobilių priedų nuomos sąlygas.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.