laikrodis

Sakoma, kad 7 – laimingas skaičius. Pasinaudojus šiais septyniais patarimais iš tiesų galima jaustis laimingiau. Nes tvarkinga apranga suteikia polėkio. O panorus išsirinkti gerą laikrodį, neatsiejamą nuo vyro stiliaus, pravartu apsilankyti Chronos.lt.

1. Kokybiškas laikrodis

Rekomendacijas pradėsime ne nuo drabužių, o nuo aksesuarų. Jeigu galvojate „kokį čia papuošalą nusipirkti“, vienas patraukliausių variantų – laikrodis. O palankiausia turėti bent keletą. Tuomet su vienu galite eiti į darbą, su kitu leisti laisvalaikį, dar vieną segėti per šventes, renginius ir pan.

Pirmiausia tai suteiks estetinės pilnatvės. Antras punktas – kursite punktualaus žmogaus įvaizdį. Trečias dalykas – tam tikrose situacijose žvilgtelėti į laikrodį yra daug mandagiau, nei imti telefoną iš kišenės. Japonai, vokiečiai ir kitų tautų atstovai gamina visokiausio dizaino produktų, tad pasirinkimas labai platus ir jokiu būdu nevaržantis jūsų stiliaus.

2. Batai „nekvardatanosiai“

Batai plokščiais galais, kitaip tariant, kampuotu priekiu, jau seniai išėję iš mados. Bet tai ne vien mados reikalas. Praėjus nemažam laiko tarpui galima kritiškiau įvertinti, kas kadaise buvo gražu, o kas nelabai. Kažin ar artimiausiu metu avalynė kampuota nosimi grįš į batų parduotuves ir į mados pasaulį.

Yra klasika, kuri nesensta, ir yra tam tikrų elementų, kurie, deja, po kurio laiko įgauna neigiamų konotacijų ir pripažįstami kaip nelabai dailūs. Batai su „nukirstais“ galais – būtent toks pavyzdys.

Beje, angliškai jie vadinami „square-toed shoes“ ir yra ne kartą kritikuoti.

3. Normalaus ilgio kelnės

Nusiperkate kelnes ir apsiavę džiaugiatės? O ar jos ne per ilgos? Net pasižvalgius po iškilmingų renginių nuotraukas matyti, jog nemažai vyrų renkasi kelnes, kurios gerokai per ilgos. Rodos, visas kostiumas „kaip čia buvęs“, o štai kelnės apačioje tiek susirangiusios, tas medžiagos perteklius tiesiog neturi kur dėtis…

4. Dar vienas patarimas apie normalaus ilgio kelnes

Lygiai taip pat keistai atrodo, kai lauke šąla, o žmogus sau pėdina su nuogomis blauzdomis…

5. Normali diržo sagtis

Einame aukščiau, prie diržo. Patarimas paprastas: nepersistenkite ir rinkitės tokį diržą, kurio sagtis atrodo estetiškai, o ne iššaukiančiai. Kai kurie aprangos žinovai pernelyg masyvias ir impozantiškas sagtis lygina su demonstravimusi, kuris iš tiesų atrodo nekaip.

6. Normalaus ilgio kaklaraištis

Iki kur turėtų siekti kaklaraištis? Klaidos čia yra dvi: arba kaklaraištis per trumpas, arba per ilgas. Jeigu jis tabaluoja žemiau diržo, tai ne tik keistai atrodo, bet ir gali blaškyti kitų žmonių dėmesį. Pavyzdžiui, jei stovite prieš auditoriją ir pristatote idėją ar produktą, tikėtina, kad jums judant per ilgas kaklaraištis komiškai maskatuosis.

Per trumpas vėlgi atrodys nekaip ir vietoje stiliaus pabrėžimo sukurs chaotišką vaizdą.

Kokia rekomendacija? Paprasta: kaklaraištis, siekiantis iki diržo sagties, bus dailiausias variantas.

7. Mada

Septintas patarimas yra susijęs su bendra mados tema. Žinoma, ją sekti įdomu, tačiau visuomet svarbu išlaikyti sveiką protą. Žemiau – keletas pavyzdžių.

Jei būtų eskaluojama, kad madingiausias sezono atributas – raudonos kojinės, tai nereikštų, kad į rimtą verslo susitikimą turite vykti būtent su raudonomis kojinėmis.

Jei būtų teigiama, kad atėjo laikas originaliems kaklaraiščiams, tai nereikštų, kad turėtumėte ryšėti kaklaraištį iki kelių.

Jei mados pasaulyje pasklistų idėja, kad šortai yra numeris vienas, vasario mėnesį jų vis vien nesirinktumėte.

Kitaip tariant, apranga yra ne tik dizaino ar ekstravagancijos, bet ir logikos dalis.

Mados, aprangos ir aksesuarų žinovai pateikia visokiausių patarimų, ką rinktis ir ko nesirinkti, ką derinti ir ko nederinti. Ir visi puikiai supranta, kad estetišką derinį papildo laikrodis. Jeigu kaip tik žvalgotės, kur siūlomi kokybiški laikrodžiai, užsukite į Chronos.lt ir turėtumėte rasti tai, kas praturtins jūsų aprangos kombinacijas.

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.