baldai

Ne paslaptis, kad namų jaukumą ir komfortą sukuria baldai ir tinkamas bei optimalus jų įkomponavimas. Nuo to, kokius baldų projektus pasirinksime, akivaizdžiai priklausys ne tik namų interjero dizainas, tačiau ir namų gyventojų savijauta bei bendra namų atmosfera. Tiesa, stengiantis susikurti originalią namų erdvę ir interjerą, standartinių baldų formų ir spalvų, ne visuomet pakanka. Vis populiarėjantis sprendimas, namuose susikurti originalią erdvę ir jaukumą – individuali baldų gamyba arba nestandartiniai baldų projektai.

Jau dešimtmetį individualių baldų gamyboje dirbantį įmonė „Baldita“, stengiasi įgyvendinti kiekvieno užsakovo lūkesčius. Profesionali komanda pagal klientų turimą viziją padeda surasti  tinkamiausią sprendimą, spalvų ir furnitūros pasirinkimą. Ilgalaikę patirtį turintys meistrai, padės apsispręsti, patars ar sukurs naują originalų projektą.

„Baldita“ gaminami baldai pasižymi išskirtiniu ir moderniu dizainu, o svarbiausia atitinka kiekvieno, net ir išrankiausio kliento poreikius. Neabejotinai, įmonės gaminami baldai, kuriami iš aukščiausios kokybės medžiagų bei furnitūrų bei suteikiama garantija.

Profesionalūs konsultantai, padės išsirinkti unikalaus dizaino ir konstrukcijų baldus. Prireikus konsultacijos ar patarimo, įmonėje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie patars projektuojant baldus ar buitinę techniką.

Baldai pagal individualų užsakymą, šiandien skirti dėl vienos kelių priežasčių. Pirmiausią individualiai suprojektuotas ir pagamintas baldas garantuoja maksimalų komfortą ir žinoma, išskirtinumą. Todėl ieškantieji naujų baldų pirmiausia kreipiasi pas individualių baldų gamintojus.

Patogumas slypi galimybėse. Projektuodami baldą, Jūs patys galėsite pasirinkti jo dydį, audinio tipą bei spalvų paletę. Šis gamybos būdas paklausiausias ne be priežasties – Jūs galėsite apgalvoti kiekviena balde esančią detalę ir tariantis su meistru įgyvendinti savo turimą viziją.

Tiesa, net ir žinant ko nori, labai svarbiu momentu tampa, kruopščiai išmanyti savo namų erdvę ir apgalvoti kelias esmines smulkmenas: kurioje namų vietoje statysite baldą bei kokio dydžio baldas turėtų būti.

Pagal individualius užsakymus gaminami tiek minkštieji baldai, tiek korpusiniai. Korpusinių baldų kategorijai priklauso spintos, stalai, kėdės, lentynos ir t.t. Šiandien populiarumo viršūnėje išmanūs, moduliniai baldai, kurių lengvai keičiama konstrukcija bei vieta. Tokie baldai itin naudingi mažos erdvės namuose, pavyzdžiui, vieno kambario bute. Neabejotinai, baldai pagaminti individualiai pagal užsakymą, maksimaliai atitiks Jūsų funkcionalumo poreikius bei optimaliai išnaudos namų erdvę. Tiesa, jeigu baldų reikia labai greitai, tuomet praktiškiau pirkti standartinius baldus. Na o jeigu planuojate savo namų interjerą iš anksto, tuomet nestandartiniai baldai ar baldai pagal užsakymą tinkamiausias pasirinkimas.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.