kondicionieriusJei turite automobilį su kondicioneriumi, nepamirškite, kad būtina rūpinti tinkama kondicionieriaus būkle, t. y. atlikti reguliarią jo patikrą. Kondicionierių remontas negali būti atidėliojamas, kadangi nesandarus kondicionierius ne tik kenks visos transporto priemonės eksploatacijai, bet ir švaistys jūsų pinigus – kiauro kondicionieriaus pildymas yra lėšų išmetimas į balą, todėl patikimi meistrai, prieš pildydami kondicionierių, visų pirma jį apžiūrės ir, esant reikalui, atliks kondicionieriaus remontą.

 

Kondicioneriui reikalinga reguliari patikra ir kokybiškas freonas

Dažna vairuotojų klaida – kondicinionierių pildymas orams sušilus, visiškai nekreipiant dėmesio į tai, kokia yra kondicionieriaus būklė. Be to, tik nedažnas vairuotojas žino, kad kondicionierius turi būti pildomas reguliariai, ne tik vasaros metu. Nereikėtų kondicionieriaus pildyti ten, kur nėra peržiūrima įrangos būklė, ar ten, kur naudojamas nekokybiškas freonas. Kitaip sakant, kondicionieriaus pildymas turėtų būti atliekamas tik tuomet, kai patikrinama visa sistema, ir tik naudojant aukštos kokybės medžiagas bei profesionalią įrangą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad tuo atveju, jei šaldymo reagentas išteka, tai reiškia, kad sistema yra nesandari. Profesionalūs meistrai visuomet suteiks kokybės garantiją, t. y. jei per numatytą dienų skaičių freonas iš sistemos išgaruotų, pildymo darbai būtų atliekami dar kartą be jokio mokesčio.

Bendradarbiauti su profesionalais svarbu ir dėl to, kad būsite tikri naudojamo freono kokybe. Rinkos lyderiai visuomet naudos gaminius, už kurių kokybę gali garantuoti. Bendraudami su prastos reputacijos ar mažai žinomais meistrais rizikuosite įsigyti freoną, galintį pakenkti visai kondicionavimo sistemai. Primename, kad reglamentai numato, kad į ES šalis freoną gali įvežti tik kvotą turinčios įmonės. Tuo pačiu yra nustatyti griežti reglamentai, apibrėžiantys, kas gali dirbti su klasikiniu freonu.

 

Patikima kokybė – tik iš profesionalų rankų

Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, rinkitės įmonę, kuri ne vienerius metus sėkmingai dirba rinkoje ir gali didžiuotis teigiamais klientų atsiliepimais. Paprastai tokioje įmonėje parduodami automobilių ratlankiai, padangos, akumuliatoriai, atliekami tiek kondicionieriaus remonto, tiek pildymo darbai, padangų keitimas, ratlankių lyginimas, įvairūs autoserviso darbai. Kad būtumėte tikri, būtinai pasidomėkite įmonės naudojamomis medžiagomis, freono kokybe ir teikiamomis garantijomis. Rinkitės bendrovę, kurios darbuotojai yra linkę maloniai bendrauti ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.