Turbūt ne viena moteris sutiks, kad prabangus gelinis manikiūras yra puikus būdas palepinti save. Aukščiausios kokybės gelinis nagų lakas, šiek tiek nagų meno, keli dirbtiniai briliantai ir šiuolaikines nagų madas atitinkantys spalvų deriniai – ir galėsite mėgautis šiuo idealiu įvaizdžio formavimo akcentu, kuris sustiprins jūsų pasitikėjimą savimi.

Kokybiškas gelinis manikiūras paprastai išsilaiko net kelias savaites. Tai reiškia, kad po vienos gelinio lakavimo procedūros ilgą laiką galėsite mėgautis nuostabiai atrodančiais nagais. Tačiau prieš pasirenkant gelinį lakavimą, vertėtų apie jį sužinoti daugiau.

Kas yra gelinis manikiūras?

Gelinis manikiūras – tai nagų lakavimas gelinio pagrindo laku, naudojant UV arba LED lempą, kurios pagalba lakas išdžiovinamas ir pritvirtinamas prie nago. Gelinis nagų lakas yra daug tvirtesnis už tradicinį laką. Tradicinis nagų lakas išsilaiko ant nagų dvi–tris dienas, o gelinis nagų lakas, tinkamai prižiūrint nagus, nepažeistas gali išlikti net kelias savaites.

Ar verta rinktis gelinį lakavimą?

Jei dažnai darote tradicinį manikiūrą arba ketinate vykti į ilgesnę kelionę ir norite, kad nagai ilgiau išliktų tvarkingi ir lakuoti, tikrai galite pasirinkti gelinį lakavimą. Tačiau jei išskirtinio manikiūro jums reikia vos vienam vakarui arba norite sutaupyti – pasidarykite tradicinį manikiūrą.

Kiek laiko tarnauja gelinis manikiūras?

Vienas iš didžiausių gelinio manikiūro privalumų yra jo tarnavimo laikas. Jei gelinis manikiūras atliktas profesionaliai ir nagai yra tinkamai prižiūrimi, jis gali išsilaikyti vidutiniškai iki dviejų savaičių, nepamirštant naudoti nagų odelėms skirtą aliejų ir rankų kremą. O jei būsite ypač atsargios ir labai saugosite nagus, gelinis lakavimas gali tarnauti ir iki keturių savaičių. Taigi, jei per artimiausias kelias savaites ketinate dalyvauti keliose svarbiose šventėse ar renginiuose, pasidarykite gelinį manikiūrą ir tikrai būsite patenkintos.

Kaip saugiai pašalinti gelinį laką?

Nago guolis ir nago odelės yra labai svarbios nago dalys – tai gyvi audiniai, todėl gelinio lako nuėmimo procedūros metu su jais reikia elgtis labai atsargiai. Jokiu būdu nebandykite lako „nuplėšti“. Gelinį laką geriausia pašalinti manikiūro salone. Manikiūro specialistė taip pat turi atlikti šią procedūrą labai atsargiai. Jei neturite galimybės apsilankyti manikiūro salone, gelinį laką galite nuimti pačios – tam jums prireiks acetono, folijos gabalėlių, medvilninių tamponėlių ir nagų dildės.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.