Renkantis langus namams svarbiausia yra netaupyti. Pradėjus ieškoti tinkamiausių, galite pamatyti, kad šiuo metu pasiūla rinkoje yra labai plati. Nuo tokių, kurie kainuoja labai pigiai, dažnai net parduodami nelegaliai, iki tokių, kurių kaina yra kur kas didesnė nei rinkos, tačiau dažniausiai gamintojai žada, kad taip pat gausite ir daugiau privalumų.

Sunku atsakyti, kokia kaina yra racionali. Kadangi šiuo metu langai Šiauliuose bei kituose šalies miestuose gali būti perkami ir internetu – tai dažniausiai padeda sutaupyti daug laiko bei rasti Jums labiausiai priimtiną kainos ir kokybės santykį.

Pigūs padirbiniai

Pradėjus ieškoti langų galite pamatyti, kad prekybos vietos vizualiai tokie patys langai kainuoja kur kas pigiau. Dažniausiai tai yra padirbiniai. Jie yra ne tik nesertifikuoti, tačiau taip pat ir be garantijų. Nors atrodo, kad mokate mažiau, tačiau išties – permokate, kadangi didelė tikimybė, kad tokie langai jums tarnaus gana trumpai.

Sertifikavimo kokybė

Ne veltui langams yra teikiami sertifikatai. Jie įrodo, kad gaminys yra geras ir atitinka tam tikrus reikalavimus. Tokie sertifikatai dažniausiai pritaikomi konkrečių valstybių produkcijai. Lietuvoj parduodami langai griežtai turi atitikti ES keliamas sąlygas.

Garantijos svarba

Renkantis langus būtinai reikia detaliau domėtis – kokia tiksliai garantija jiems yra siūloma. Perkant legaliai – ji visada bus. Kai kurie prekybininkai taip pat suteikia galimybę garantiją prasitęsti. Tai yra puiki galimybė būti ramesniu, kad metams einant ir atsiradus problemoms – jos bus tvarkomos nemokamai.

Prekybos vietos pasirinkimas

Svarbu, kad langai būtų perkami patikimose prekybos vietose. Tokiu atveju jie gaus jiems taip reikalingą garantiją, taip pat galėsite ir pasitarti su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius apsiūlo ir labiausiai tinkamos langus. Visada patogu yra skaityti komentarus tų, kurie jau išbandė vieno arba kito prekybininko langus.

Geri langai yra perkami daugeliui metų, tad labai svarbu yra netaupyti ir atsakingai juos rinktis. Ne tik dėl sertifikavimo, tačiau ir kitų mažų smulkmenų, kurios leis būti ramiu, kad kartą įsigijus langus – bent jau 10 metų neteks dėl jų sukti galvos.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.