Paprastai tariant, išorinis SEO – tai nuorodų į svetainę rinkimas iš išorinių šaltinių. Tačiau kad ir kaip lengvai tai skamba, šiame etape slypi ne mažai aspektų, kurios reikia žinoti. Būtent šių aspektų išmanymas ir patirtis yra pagrindinės priežastys, dėl ko profesionalios SEO paslaugos duoda geresnius rezultatus nei bandymai savarankiškai kurti nuorodas į savo svetainę. Atskleisime keletą niuansų, kuriais vadovaujasi išorinio SEO specialistai.

Šaltinių patikimumas

Kai teikiamos profesionalios SEO paslaugos, straipsniai su nuorodomis į svetainę talpinami tik atrinktuose ir patikimuose tinklapiuose. Tuo tarpu savarankiškai talpinant straipsnius su nuorodomis kartais orientuojamasi tik į kuo didesnį jų skaičių. Google vertina ne tik tai, kiek yra nuorodų į svetainę, bet ir kokiuose šaltiniuose jos talpinamos. Tad talpinti straipsnius ir susieti savo svetainę su nepatikimais, blogą reputaciją Google sistemoje turinčiais katalogais ar svetainėmis yra labai didelė klaida. Šiuo atveju vietoje naudos galite sulaukti žalos, kai Google iš nepatikimų svetainių ateinančias nuorodas neigiamai įvertins ir jūsų svetainės atžvilgiu.

Nuorodų tikrumas

Kartais įvairių gudrybių griebiasi ne tik bandantys SEO atlikti savarankiškai, bet ir nepatikimi SEO specialistai, kurių teikiamos SEO paslaugos labiau yra  bandymų, o ne profesionalumo lygmenyje. Tai gali būti automatinis nuorodų generavimas, straipsnių talpinimas į nesusijusio turinio svetaines, dirbtinis, labai didelis aktyvumas socialiniuose tinkluose ir pan. Tokie veiksmai gali duoti greitą rezultatą, tačiau taip pat greitai svetainės pozicijos po to nukris dar žemiau nei buvo.

SEO straipsnių kokybė

Nors technine prasme SEO straipsnių tikslas yra surinkti išorines nuorodas į svetainę, tačiau Google algoritmams svarbu, kad šie straipsniai taip pat būtų kokybiški. Tad tai turėtų būti svarbu ir jums. Straipsniai turi būti rišlūs, aktualūs, susiję su jūsų svetaine, o raktažodžiai juose turi būti panaudoti natūraliai. Taip pat rekomenduojama SEO straipsniuose naudoti papildomus šriftus antraštėms. Pagal šias taisykles teikiamos ir SEO paslaugos, bendradarbiaujant su SEO straipsnių rašytojais.

Svetainių, kuriose talpinami straipsniai patikimumas, nuorodų tikrumas ir SEO straipsnių kokybė yra būtinos sąlygos, kuriomis paremtos profesionalios SEO paslaugos. Tad net ir bandant atlikti išorinį SEO savarankiškai, šiems rodikliams skirkite pakankamai dėmesio, o kilus klausimams būtinai pasitarkite su patyrusiais specialistais.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.