Jeigu jums reikalingas kokybiškas kopijavimo popierius, jį galite užsakyti internetinėje parduotuvėje eurobiuras.lt arba „Eurobiuras“ fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Įsigykite įvairių biuro reikmenų kartu su popieriumi vienoje vietoje.

Kuo skiriasi kopijavimo popierius?

  1. a) Skiriasi formatas

Tarptautiniai popieriaus formatai arba serijos buvo sukurtos 1975 metais. Jos žymimos raidėmis A, B ir C.

Kopijavimui ir biuro reikmėms dažniausiai naudojami formatai A4, A3, A6. A4 formatas tinkamas įvairiems dokumentams, sutartims. Jo matmenys yra 210×297 mm. C raidė ir skaičius nurodo voko dydį. Pavyzdžiui, jeigu jūs norite patalpinti A4 formato laišką į voką, rinkitės C4 formatą.

A3 formato dydis – 297×420 mm;

A6 formato dydis – 105×148 mm.

  1. b) Kopijavimo popierius skiriasi nuo kitų

Kopijavimui naudojamas popierius skiriasi nuo kito tuo, kad jis yra baltas, lygus ir sunkiau lenkiasi, dėl to ant jo geriau matosi spausdinami simboliai. Perkant reikėtų atkreipti dėmesį ar jis tinkamas visiems kopijavimo aparatams, ar skirtas spalvotai, nespalvotai spaudai. Įvairioms reikmėms tiks universalus kopijavimo popierius.

  1. c) Lapo storis

Spausdinimo popieriaus storis žymimas gramais vienam kvadratiniam metrui. Universalus, biuro poreikiams tinkamas storis yra 80 g/m2. Šis parametras nurodomas ant pakuotės, kuo jis didesnis, tuo lapas storesnis, mažiau peršviečiamas, ir atvirkščiai.

  1. d) Lapų skaičius

Ant pakuotės nurodomas jame esančių lapų skaičius, dažniausiai kanceliarinių prekių parduotuvėse galima įsigyti pakuotes, kuriose yra 500 lapų.

Kopijavimo popierius gali būti ne tik baltas, bet ir spalvotas. „Eurobiuras“ parduotuvėse bei internetu galima įsigyti puikios kokybės spalvotą spausdinimo popierių MAESTRO COLOR. Taip pat universalų A4 formato popierių „NAVIGATOR“, „TARGET“ ir kitų prekės ženklų. Rasite A3, A5 bei kitų formatų platų pasirinkimą. Kartu galite įsigyti reikiamų dydžių vokų. Taip pat jūsų poreikiams siūlomas skirtingas kopijavimo popieriaus storis – 80 g/m2, 90 g/m2, 100 g/m2, 160 g/m2. Užsakykite visų reikalingų kanceliarinių prekių internetinėje parduotuvėje eurobiuras.lt neišeidami iš namų ar darbo patalpų. Prekės bus pristatytos 3 dienų bėgyje.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.