Renkantis naują būstą tiek Vilniuje, tiek bet kuriame kitame mūsų šalies mieste reikia būti gana atidiems ir atsakingai įvertinti savo lūkesčius ir galimybes. Ypač kai toks pirkinys yra pirmas jūsų gyvenime. Tik gerai pasvėrus visus ir prieš galėsite būti tikri, jog naujos statybos butai Vilniuje taps racionaliu pirkiniu. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį jeigu šią dieną aktualu nauji butai Vilniuje?

Anot nekilnojamo turto prekybos specialistų, sprendimą dėl naujo būsto įsigijimo dažniausiai lemia du pagrindiniai dalykai: finansinės galimybės ir senesnių būstų galimos alternatyvos. Jeigu tik leidžia finansinės galimybės, nedvejodami rinkitės naujos statybos butą. Labai dažnai nutinka taip, jog iš pirmo žvilgsnio mažai remonto darbų reikalaujantis senesnis butas, su laiku gali pateikti nemažai siurprizų.  Tokiais atvejais, atlikus remontą sename bute ir įvertinus visas patirtas išlaidas,  išaiškėja, jog jos viršijo panašios kvadratūros naujo būsto kainą.

Kokie dar egzistuoja svarbūs argumentai, liudijantys naujos statybos būstui? Tai – patogesnis išplanavimas ir mažesnės išlaikymo sąnaudos. Tikriausiai niekam ne paslaptis, jog atsižvelgus į šiuolaikinio žmogaus gyvenimo įpročius ir vis greitėjantį gyvenimo tempą, naujausi butai būna suprojektuoti itin patogiai ir racionaliai. Kiekvienas gyvenamo būsto centimetras leidžia erdvę išnaudoti maksimaliai funkcionaliai. Netgi tuo atveju, jeigu buto išplanavimas neatitiks jūsų poreikių, įsirengimo stadijoje kažką pakeisti bus gerokai lengviau. Be to, pastaraisiais metais statomi būstai visi be išimties turi griežtus A klasės energetinio efektyvumo reikalavimus ir yra ganėtinai sandarūs. Tai reiškia, jog, tokio buto išlaikymas atsieis gerokai pigiau nei senesnio būsto.

Ne ką mažiau svari priežastis pasirinkti naują butą – idealiai sutvarkyta aplinka. Apie ką kalbame? Tai – jau sutvarkytos laiptinės, gerai įrengta aplinka, uždaras kiemas, patrauklios vaikų žaidimų aikštelės, patogios automobilių statymo aikštelės ir kita. Jums šie aspektai svarbūs? Tuomet naujos statybos butas Vilniuje turi tapti prioritetu renkantis gyvenamą būstą.

Rinkdamiesi savo naujuosius namus Vilniuje, turėtumėte žinoti, jog visuomet turėsite galimybę  nusipirkti būstą su visiška arba daline apdaila. Nors su kiekvienais metais auga pilnos apdailos butų paklausa, vis dar populiarūs yra butai ir su daline apdaila. Jeigu pasirinksite antrąjį  variantą, galėsite savo namus įsirengti išskirtinai pagal savo skonį ir poreikius. Kaip rodo praktika, daugeliui pirkėjų tai labai patrauklus aspektas, renkantis naujus namus savo šeimai.

 

 

 

 

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.