Vestuviniai žiedai gali būti elegantiškieji klasikiniai geltono, raudono, balto ar platinos žiedai, taip pat prabangesni platūs, modernūs ir išskirtiniai žiedai, pagaminti iš dviejų spalvų aukso, inkrustuoti mažyčiais briliantais ar su brangakmeniais. Išsirinkti vestuvinius žiedus nėra pats lengviausias uždavinys- poroje  moters ir vyro skonis sutampa ne visuomet, todėl būsimi sutuoktiniai turėtų atrasti abiems priimtiną variantą, nusprendę, kokios spalvos, pločio bus žiedų rėmeliai, o taip pat- ar rėmelyje pageidaujama inkrustuotų deimantų. Žiedų kaina priklauso nuo to, ar platus žiedo rėmelis, taip pat jeigu tai- vestuviniai žiedai su briliantu.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai nuo senų senovės buvo laikomi amžinos meilės ir stiprios sąjungos simboliu. Ir  šiandien ši  tradicija gyva: sutuoktinių pora visą gyvenimą nešioja vestuvinius žiedus. Dėl to vestuviniai žiedai turi būti ne tik patrauklūs, bet tvirti bei praktiški. Labiausiai šiuos reikalvimus atitinka klasikiniai vestuviniai žiedai. Nors klasikiniai žiedai yra paprasto dizaino, bet jie visada madingi. Klasiknių vestuvinių žiedų kaina neišsiskiria, bet originalumu žavi kiekvieną. Savo klasikinius vestuvinius žiedus taip pat galite papuošti užsimaudami papildomą žiedą arba jame išgraviravę asmeninį simbolį.

Modernūs vestuviniai žiedai

Modernūs vestuviniai žiedai- tai ypatingo dizaino žiedai, spindintys švelnia ekstravagancija. Toks žiedas sujungia keletą aukso spalvų, jį puošia  vienas ar keli nedideli briliantai ar subtilūs dekoro elementai. Populiarūs ir mėgstami vienspalvio aukso žiedai, tiek iš dviejų ar net trijų spalvų pagaminti vestuviniai žiedai. Klientui pageidaujant, žiede inkrustuojama norimo brangakmenio akutė, ar suteikiamas auksiniam rėmeliui įdomesnis reljefas, išbraižomas patinkamas raštas ar ornamentas. Modernių vestuvinių žiedų kaina  priklauso nuo gamyboje pageidaujamų medžiagų: kokios klasės briliantai ar brangakmeniai inkrustuojami ir t.t., o gaminant individualiai- ir nuo užsakymo sudėtingumo. Profesionalus juvelyras pagal Jūsų pageidavimus pagamins išskirtinius vestuvinius žiedus. Gaminami įvairūs auksiniai ir sidabriniai papuošalai: grandinėlės, auskarai, apyrankės ir t.t. Dirbinius galima inkrustuoti brangakmeniais.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.