Patalpų valymas tai aktuali paslauga kiekvienai įmonei, turinčiai nuosavas ar nuomojamas patalpas. Tvarkingos darbo ir klientų priėmimo patalpos sukuria malonią atmosferą darbuotojams ir klientams bei teigiamai įtakoja verslo įvaizdį. Išsirinkti valymo įmonę svarbus žingsnis, kuris nulems ar turėsite papildomų rūpesčių dėl švaros, ar galėsite 100 % tai patikėti profesionalams.

Atsiliepimai

Paslaugų sektoriuje dirbantys verslai puikiai žino kaip svarbu teigiami atsiliepimai, todėl jie atsakingai dirba, norėdami tokių atsiliepimų susilaukti kuo daugiau. Taigi, prieš pasirinkdami partnerį paskaitykite atsiliepimus interneto svetainėse, „Rekvizituose“, „Facebook“ ar „Instagram“ socialiniuose tinkluose.

Į ką atkreipti dėmesį pasirašant sutartį?

Svarbiausi dalykai užsakant valymo paslaugą, kad:

  • patalpų valymas būtų atliekamas reguliariai sutartu laiku;
  • būtų atlikti visi darbai, kurie buvo įtraukti į sutartį ją pasirašant;
  • biure esantys daiktai ir dokumentai liktų savo vietose;
  • valymo įmonė garantuotų, jog biure esančiuose dokumentuose bei kompiuteryje informacija nenutekės į kitas rankas, dėl to pasirašoma konfidencialumo sutartis;
  • patalpų valymas būtų atliekamas su sertifikuotomis, žmonėms nekenksmingomis priemonėmis.

Jeigu norite išbandyti įmonės paslaugas, pradžioje sutarkite dėl bandomojo laikotarpio, per kurį paaiškės ar teikiamos paslaugos atitinka jūsų lūkesčius.

Kokybiškos valymo paslaugos už priimtiną kainą

Ne paskutinėje vietoje ir klausimas, kiek kainuos švarinimo darbai. Didesniuose miestuose, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda yra konkurencija tarp valymo įmonių, todėl jūs tikrai galite gauti kokybiškas paslaugas už rinkos kainą.

Kasdieninis patalpų valymas atliekamas reguliariai, tačiau reikia prisiminti, kad kelis kartus per metus teks šveisti langus, išimti dėmes iš baldų, atlikti cheminį kilimų valymą. Jeigu jūsų pasirinktai įmonei šie darbai ne problema, jums nereikės gaišti laiko ir ieškoti, kas papildomai galėtų atlikti generalinio valymo darbus.

Patalpų ir paviršių dezinfekcija

Pandemijos laikotarpiu svarbu, kad valymo įmonė galėtų atlikti patalpų, paviršių dezinfekciją. Biure tarp darbuotojų ar klientų gali atsirasti asmenų, kuriems bus nustatyta COVID-19 infekcija. Kad išvengtumėte infekcijos plitimo būtų patogu, jog valymo įmonė komanda atliktų ne tik patalpų valymą, bet ir dezinfekciją.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.