Dažniausiai sportuoti su treneriu yra kur kas paprasčiau ir siekti tikslo kartu – lengviau. Dėl to daugelis žmonių geriau iškart ieško specialisto, kuris gali padėti tikslingai kartu siekti tikslo, o ne bando patys judėti namuose ir taip daro klaidas, kurios net turi neigiamą įtaką žmogaus kūnui. Andrius Česnauskas – asmeninis treneris pastebi, kad labai daug žmonių sportuodami namuose paprasčiausiai skelia sau įvairias sveikatos problemas, kurias vėliau tvarkyti tenka net su kineziterapeutų pagalba.

Domina kainos

Daugeliui pirmiausia rūpi kainos, kadangi iki šiol yra gana gajus mitas, kad asmeninių trenerių darbo įkainiai yra labai dideli. Tai nėra tiesa. Pirmiausia patogu yra tai, kad šiuo metu su kainomis galima labai patogiai susipažinti internete. Tai jums gali padėti suprasti  geriau – ar paslaugos reikalingos ir kurio specialisto įdirbis jums yra priimtinas. Taip pat nepamirškite, kad daugelis siūlo akcijas. Tuomet paslaugos bus tokios pat geros, tačiau kainuos pigiau.

Kokiam klube yra dirbama?

Daugelis specialistų dirba tam tikruose klubuose. Nors jie gali migruoti kartu su savo klientu, tačiau kai yra randama tokia vieta, kurioje treneris jaučiasi geriausiai – jis dažniausiai kartu su savimi kviečia dirbti ir komandą, kuri nori būti sveikesnė ir laimingesnė. Vilniuje vienas labiausiai giriamų ir vertinamų klubų yra movementlab.lt. Susipažinkite su treneriais, kurie čia dirba ir raskite Jums labiausiai tinkamą.

Reikia rasti bendravimo kontaktą

Galiausiai, svarbu, kad tas treneris, kuris su Jumis dirbtų – jums aptiktų. Tai yra ne tik sportas, tačiau ir kontakto palaikymas, motyvacija ir bendravimą. Treneris jus turi motyvuoti judėti kuo dažniau, skatinti tinkamai gyventi, žinoma, maitintis. Dėl to reikia rasti žmogų su kuriuo jums yra gera judėti, kuris jus skatina kasdien burgerį pakeisti į sportą.

Kasdienis judėjimas tikrai neturi jokios žalos. Žinoma, tik tokiu atveju, kai pratimai yra atliekami tinkamai. Dėl to siūlome pirmiausia yra rastu tokį trenerį, kuo paslaugos Jums labiausiai tinka, o radus – dirbti su juo reguliariai, kad rezultatas greitai nudžiugintų ir jus patį.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.