Priimta galvoti, kad sodo traktoriukai yra tik žoliapjovės, kurios padeda pasirūpinti gražiu sodu. Dalinai tai yra tiesa, tačiau ne visiškai, kadangi su tinkamais priedais sodo traktoriukai – STIHL atveria galimybes atlikti kur kas daugiau darbų. Natūralu, kad tai dažniausiai ir skatina ne tik verslus, tačiau ir privačius asmenis susipažinti su įranga, kuri yra siūloma.

Žolės pjovimas

Pati svarbiausia sodo traktoriukų funkcija yra žolės pjovimas. Tai yra galimybė pasirūpinti veja. Svarbiausia, kad ne tik labai greitai, tačiau taip pat ir smagiai. Daugeliui žmonių patinka, kad veja ne tik gražiai atrodo, tačiau ir jos pjovimo darbai dažniausiai kelia tik pozityvias mintis, geras emocijas, kurios leidžia sodo darbus atlikti su plačia šypsena.

Lapų grėbimas

Visgi, su tinkamais priedais sodo traktoriai turės dar daugiau galimybių. Pavyzdžiui, tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi ir varginančius rudens darbus atlikti kur kas paprasčiau. Galimas lapų grėbimas. Tik reikia specialaus grėbtuvo, kuris dažniausiai komponuojamas ant traktoriuko galo. Darbas bus tikrai greitas ir net didelius plotus sutvarkyti bus galima paprastai.

Sniego stumdymas

Dar vienas svarbus darbas yra sniego stumdymas. Žiemos metu, kai sniego yra labai daug, dažniausiai tinkamas jo sutvarkymas tampa gana sunkiu darbu. Tad yra labai gera, kai galima su tinkama technika net ir labai didelius sniego kiekius išstumdyti labai greitai ir labai paprastai. Svarbiausia yra tinkamas priedas, kuriuos galima pirkti ir dėvėtus – jie nebus brangūs.

Žemės paruošimas

Galiausiai, tai yra įranga, kuri taip pat gali būti naudojama ir kaip kultivatorius. Su jais bus galima paruošti žemę sėjai. Daugeliui žmonių tai patinka, kadangi darbai bus greiti ir svarbiausia, kad žemė bus tinkamai ir gražiai paruošta.

Viskas prasideda nuo tinkamo sodo traktoriuko pasirinkimo. Kai jis jau yra – galima galvoti ir apie priedus. STIHL elektroninė parduotuvė – Parkų Technika teikia labai plačią šių rangų pasiūlą, tad esame tikri, kad rasite tai, ko reikia Jūsų sodo erdvei prižiūrėti su tikru malonumu.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.