rankinė

Ar ieškote klasikinės, stilingos ir tvirtos rankinės? Rinkitės odą. Nors šios rankinės gali būti brangesnės, tačiau yra labai kokybiškos ir gali išlaikyti savo formą metų metus, jei ja tinkamai rūpinsitės. Tinkama priežiūra neleidžia odai išsausėti ir trūkinėti, be to, ji apsaugo ją nuo per didelės drėgmės, dėl kurios oda gali išsipūsti ar atsirasti pelėsis. Šiame straipsnyje pateiksime naudingų patarimų, kaip užtikrinti, kad jūsų investicija bus tinkama ir ilgalaikė.

 

  1. Oda natūraliai sugeria aliejus ir kitas medžiagas, todėl labai svarbu, kad odinę rankinę visada imtumėte švariomis rankomis, tam kad laikui bėgant oda nepatamsėtų ir neatsirastų dėmių.
  2. Norint išvengti neišvalomų dėmių kosmetiką ir kitas priemones, galinčias išsilieti ar išbėgti rankinėje nešiokite supakuotas atskiruose ir sandariuose maišeliuose.
  3. Neperkraukite rankinės nereikalingais daiktais. Nors odinės rankinės yra daug patvaresnės nei kitų audinių, tačiau perkrauta rankinė gali pakeisti formą. Apsiribokite būtiniausiais daiktais ir išsaugokite gražius rankinės kontūrus.
  4. Spalvos atnaujinimui ir įbrėžimų panaikinimui rekomenduojama naudoti tik natūralius bičių vaško produktus, o apsaugai nuo aplinkos poveikio naudokite specialius impregnantus, kuriuos rekomenduojama naudoti kartą per sezoną. Impregnantus, skirtus rankinių priežiūrai lengva rasti daugelyje avalynės ir rankinių parduotuvių.
  5. Rankinei sušlapus džiovinti ją patariama kambario temperatūroje, nenaudojant karšto oro įrenginių (pvz.: plaukų džiovintuvo), tai gali pakenkti odos spalvai, ji gali sutrūkinėti, o tuo pačiu ir suplyšti.
  6. Nešvarumus pašalinkite lengvai braukdami drėgna šluoste. Nevalykite odinės rankinės per dažnai, jog drėgmė nepaliktų pėdsakų.
  7. Saugokite odinę rankinę nuo intensyvių ir tiesioginių saulės spindulių.

 

Taigi, odinė rankinė yra puikus kiekvienos moters pasirinkimas, kuriam tinkama priežiūra užtikrins ilgaamžiškumą! lagaminaivisiems.lt galite apžiūrėti platų, madingų odinių rankinių asortimentą.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.