žiedai

Nors vestuvinis žiedas yra mažas savo dydžiu, tačiau labai didelis reikšmingumu. Žiedas ne tik simbolizuos naujos šeimos sukūrimą, tvirtumą ir begalinę meilę vienas kitam, bet ir kasdien primins apie ceremonijos metu duotus įžadus, tačiau kaip išsirinkti tinkamus žiedus?

Visų pirma visus sprendimus susijusius su žiedų pasirinkimu turi būti priimami kartu su partneriu, todėl iš anksto apsispręskite, ar norite, kad Jūsų žiedai derėtų tarpusavyje, ar būtų skirtingų dizainų. Kokios spalvos aukso žiedų norite: klasikinio geltono ar modernaus baltojo. Vieni renkasi vienos spalvos klasikinius aukso žiedus, kiti nori išskirtinumo ir žiedus užsisako su keliom aukso spalvos juostelėm. Taip pat ar norite klasikinių vestuvinių žiedų, ar papuoštų inkrustuotais akmenimis, o galbūt išgraviruotų Jūsų šventės data ar mylimojo vardu?

Antra, numatykite planuojamą skirti biudžetą. Vestuvinių žiedų kainos yra labai įvairios ir gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių. Ji priklauso nuo pasirinkto aukso, stiliaus, ar pasirinktų brangakmenių. Žiedų įvairovę ir kainas galite apžiūrėti internetu prekiaujančiose parduotuvėse ir su antrąja puse nuspręsti, kiek pinigų skirsite žiedams.

Trečią, savo svajonių žiedų paiešką pradėkite kuo anksčiau, kad išsirinktumėte tinkamą dydį ir modelį, kuris idealiai tiktų ant Jūsų piršto. Nedarykite skubotų sprendimų, nes vestuvinis žiedas, tai papuošalas, kurį nešiosite visą likusį gyvenimą.

Nesirinkite sunkaus ir įmantraus dizaino žiedų, juk tai kasdien nešiojamas aksesuaras. Jei Jūsų gyvenimo būdas ir darbas verčia daug judėti, sportuoti, keliauti, greičiausiai tokio tipo žiedas bus nepatogus ir dažnais atvejais jį teks nusiimti. Vestuvinio žiedo modelis turi tikti ir patikti ne tik po vestuvių, bet ir po 30 santuokos metų, todėl nesivaikykite madų, nes jos greit keičiasi, rinkitės modernią klasiką su šiek tiek puošnumo ir subtilumo.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.