siurblys

Visi vandens siurbliai iš esmės yra skirti vandens ar kitų skysčių perkėlimui iš vienos vietos į kitą. Pasak technobaltic.lt atstovo, priklausomai nuo to, kam bus naudojamas vandens siurblys, kiekvienas jų skiriasi savo charakteristika. Jie gali būti naudojami švaraus vandens tiekimui iš šulinių, gręžinių ar kitų vandens rezervuarų į namus, vandens pumpavimui iš telkinių ir netgi chemikalams ar nuotekoms perpumpuoti.

Su technobaltic.lt aptarėme keletą vandens siurblių rūšių:

Giluminiai vandens siurbliai yra naudojami gyvenamųjų namų aprūpinimui vandeniu, tiesa, ne iš įprasto šulinio, o iš gilaus gręžinio arba gilaus šulinio. Pagal poreikį jie yra skirtingo našumo ir galingumo.

Šuliniams skirti vandens siurbliai pasak technobaltic.lt vis dar lieka itin populiarūs. Jie įrengiami, kuomet naudojamasi vietinėmis vandentiekio sistemomis, panardinant juos į šulinį. Jų charakteristikos taip pat skiriasi, todėl reikia atsižvelgti į naudojimo aplinkybes.

Benzininiai ir dyzeliniai vandens siurbliai, kurie pasižymi dideliu našumu, yra skirti intensyviam naudojimui bei dideliems kiekiams vandens perpumpuoti. Gali būti skirti naudoti ūkyje ir buityje: laistymo sistemoms, žemės ūkyje ar nuotekoms išpumpuoti.

Panardinami vandens siurbliai, priešingai nei paviršiniai, yra panardinami. Jie gali būti naudojami drenažiniai, nuotekoms ir giluminiai panardinami siurbliai, montuojami po vandeniu dugne. Drenažinių siurblių paskirtis – sausinimas. Nuotekoms naudojami siurbliai su smulkintuvu, skirti susidoroti su dideliais teršalais. Giluminiai siurbliai skirti vandeniui iš gręžinių ar šulinių pumpuoti.

Savisiurbiai vandens siurbliai yra vandens paviršiuje veikiantys siurbliai, turintys jutiklius ir daviklius,  kurių pagalba patys automatiškai ima pumpuoti vandenį, atsiradus poreikiui ir kada reikia patys išsijungia.

Monoblokiniai ir konsoliniai vandens siurbliai yra ypač didelio našumo. Konsoliniai siurbliai geba perpumpuoti iki 36 tūkst. l/min., monoblokiniai – mažiausiai iki 4 tūkst. l/min. Šie siurbliai dažniausiai pasirenkami įvairių didelių įmonių bei gamyklų.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.