durys

Sunku įsivaizduoti namus be durų. Jos ne tik suteikia privatumo, bet taip pat padeda padalinti erdves ir gali tapti neatsiejama interjero dalimi. Kiekvienuose namuose galiam sutikti dviejų tipų durys: lauko ir vidaus. Pirmą ką pamatome įeinant į pastatą yra būtent lauko durys, kurios būna ir tvirtesnės ir saugesnės nei vidinės. Jų kokybei visada skiriama daugiau dėmesio, tačiau mažai kas susimąsto, kad renkantis vidaus duris, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į jų tipą ir esmines savybes. Tokiu būdu galima išsirinkti duris, kurios atitiks visus reikalavimus ir tarnaus pakankamai ilgai.

Nors iš pirmo žvilgsnio beveik visos rinkoje esančios durys yra labai panašios ir skiriasi nebent dizainu ir medžiagomis, tačiau tai nėra visiškai tikslu. Pagrindinis skirtumas, tarp šių gaminių yra jų konstrukcija, kuri įtakoja jų pagrindines savybes. Nors pirmiausią į ką atkreipiamas dėmesį renkantis duris yra jų dizainas, spalva ir kaina, neretai yra pamirštama ir dar apie vieną ganėtinai svarbų dalyką – garso izoliaciją. Nuo jos priklauso kambario apsauga tiek nuo išorinio, tiek ir vidinio triukšmo. Kokybiškos durys turėtų vienodai gerai izoliuoti triukšmą abiem kryptim.

Renkantis duris, kurios galėtų maksimaliai apsaugoti nuo nepageidaujamų garsų ir triukšmo, reikėtų atkeipti dėmesį į šias jų konstrukcijų detales. Durys su užlaida pasižymi aukštesne garso izoliacija, todėl renkantis tokias duris, galite tikėtis didesnio privatumo. Taip pat jam pasiekti padeda stiklo nebuvimas konstrukcijoje. Šios medžiagos nebuvimas duryse, taip pat leidžia džiaugtis tyla gerokai dažniau. Dar vienas esminis dalykas yra durų užpildas. Kuo mažiau jose tuščios vietos, to geresnėmis garso izoliacinėmis savybėmis jos pasižymi. Na ir žinoma minimalus durų storis turėtų būti ne mažesnis nei 40 mm, tik tada jos tikrai galės suteikti maksimalią apsaugą nuo garsų. Daugiau informacijos apie įvairias duris, bei jų konstrukcijų ypatumus galima rasti svetainėje unideco.lt.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.