Išsirinkti šiltnamį, kaip ir kiekvieną naują daiktą, gali pasirodyti ne taip ir lengva. Vieni jų gali pasirodyti per maži, kiti – per dideli ir neišnaudosite viso jo turimo ploto, trečių priežiūra bus sudėtinga, o ketvirtų nemokėsite susimontuoti savo sklype. Žinoma, prekės vertė irgi sprendžia lemiamą vaidmenį pasirinkime.

Kokybiški bei patikimo gamintojo šiltnamiai nekainuoja pigiai. Tokiam statiniui gali tekti ir pataupyti, ar net pasiskolinti tam tikrą dalį pinigų. Tad niekada nesusigundykite itin žema šiltnamio kaina, kad ir ką gamintojas gali pažadėti. Juk jeigu medžiagos bus kokybiškos ir konstrukcija tvirta, toks gaminys tikrai nekainuos pigiai. Nedaug kainuojantys šiltnamiai tikrai nebūna patys geriausi. Dėl to tokius pirkinius patikimiausia yra pirkti iš gamintojo arba bent jau iš didesnės įmonės. Visus gaminių modelius visuomet galite peržiūrėti jų internetinėje parduotuvėje ir iškilus klausimams būtinai susisiekite su pardavėju, kad jis ir atsakytų į Jums rūpimus klausimus.

Tad šįkart galime Jums padėti pasirinkti, kuris šiltnamis pagal dydį atitiktų Jūsų poreikius. Kiekvienas mūsų esame unikalus ir auginti norime skirtingus augalus. Bet norai yra viena, o galimybės gali būti visai kas kita. Dėl to yra svarbu atsižvelgti į turimą žemės sklype plotą, kuriame galės įsikurti Jūsų nupirktas naujasis šiltnamis.

Specialistai teigia, jog optimalus šiltnamio plotis yra 3-3,5 metro. Priešingu atveju, jei tik statinio plotis bus siauresnis nei trys metrai, tai norint skirti pakankamai vietos augalams, teks daryti itin siaurus praėjimus. Visa tai gali sudaryti nepatogumų ravint, laistant bei nuimant derlių. Tuo tarpu šiltnamio ilgis gali būti bet kokio dydžio. Gamintojai dažniausiai siūlo rinktis standartinius 4-6 metrų ilgio šiltnamius.

Patariama nepasirinkti per siaurų durų, nes kitu atveju bus labai nepatogu įvažiuoti į šiltnamį su karučiu. Vadinasi, idealiausia būtų rinktis tokį pirkinį, kurio plotis būtų didesnis nei 1 metras.

Tad tokie būtų bendri patarimai dėl Jūsų būsimo šiltnamio dydžio. Apmąstykite, kiek ir kokių daržovių bei salotų planuosite auginti būsimame šiltnamyje, nes to gali pasiteirauti prekės pardavėjas, kad Jums padėtų patarti, kuris gaminys bus pats tinkamiausias Jums pirkinys.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.