Ką daryti kai prireikia automobilio mėnesiui ar kelioms savaitėms, tačiau jo pirkti neplanuojama? Pravers paslauga – ilgalaikė automobilio nuoma, kurią galite užsakyti internetinėje svetainėje www.adcrent.com. Šioje svetainėje mikroautobusus ir kitus automobilius nuomoja UAB „ADCRent“ ir kiti savininkai.

Kaip išnuomoti automobilį ar mikroautobusą?

Kiekvienas, turintis automobilį, gali jį išnuomoti per minėtą svetainę internete. Nuomos paslaugas savininkas gali teikti dviem būdais:

1. Savarankiškai valdyti visus procesus, įkelti automobilio nuotraukas, aprašymą, nustatyti kainą ir kitas nuomos sąlygas.

2. Automobilį galima patikėti „ADCRent“. Įmonės darbuotojai pasirūpins jo švara, išdavimu vairuotojams, nustatys efektyvią kainodarą, padedančią savininkui užsidirbti.

Interneto svetainėje savininkai gali teikti šias paslaugas: trumpalaikė ar ilgalaikė automobilio nuoma, trumpalaikė ir ilgalaikė mikroautobusų nuoma.

Kodėl verta rinktis „ADCRent“?

Transporto priemonių savininkai, patikėję automobilio nuomą šiai įmonei, yra laisvi nuo bet kokių rūpesčių. Jie gali jaustis drąsiai tuo atveju, jei automobilis patenka į avariją ar kitaip sugadinamas, nes nuostoliai atskaičiuojami iš nuomotojo palikto depozito arba draudimo. Savininkas šiuo atveju išvengia nemalonaus pokalbio ir kivirčų, nes problemą išsprendžia įmonės darbuotojai.

Savininkas gali teikti ilgalaikės mikroautobusų nuomos paslaugą. Krovininiai ar keleiviniai mikroautobusai yra paklausūs, o jų ilgalaikės nuomos kaina didesnė nei paprastų automobilių.

Kodėl verta pasinaudoti internetine svetaine, norint išsinuomoti automobilį?

„ADCRent“ tai patikima įmonė, kuriai svarbus kiekvienas klientas, todėl stengiamasi suteikti kokybiškas paslaugas, kuriomis galėtų pasinaudoti kiekvienas vairuotojas. Norint išsinuomoti automobilio iš „ADCRent“ nereikia turėti 2 metų vairavimo stažo. Automobiliai pristatomi visada švarūs, techniškai tvarkingi.

Norint pakeliauti po artimiausias šalis – Latviją, Estiją ar Lenkiją pravers ilgalaikė automobilio nuoma. Kelionės metu galima parsivežti daugiau prekių ar keliauti su didesne kompanija. Automobilius nesudėtinga rezervuoti internetu. Jie paliekami oro uostuose, todėl grįžus iš užsienio ir rezervavus transporto priemonę, teliks pasiimti ją iš oro uosto ir sėkmingai grįžti namo naktį ar dieną. Internetinėje svetainėje aiškiai pateikta informacija apie automobilius, jų nuomos kainą, buvimo vietą, taigi paslaugomis pasinaudoti visai nesudėtinga.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.