Netekties valandą, artimiesiems žmonėms būtų labai sunku patiems pasirūpinti visais laidojimo reikalais. Todėl jau daug metų Lietuvoje tuo pasirūpina laidojimo paslaugos Vilniuje ar kitame mieste. Laidojimo biure dirbančių žmonių darbas – padėti Jums šią sunkią akimirką.

 

Kada skambinti?

Kai laidotuvėmis tenka rūpintis pirmą kartą, žmonės baiminasi, kada reikėtų skambinti laidojimo biurui. Pavyzdžiui, kai mirtis ištinka naktį. Jaudinamasi, kad naktis nėra tinkamas laikas skambinti. Tačiau tik ne laidojimo paslaugų versle. Čia dirbantys žmonės puikiai supranta, kad mirtis nesirenka paros laiko,todėl dažniausiai jiems skambinti galima ištisą parą. Bet kuriuo paros metu kažkas pakels ragelį ir užregistruos Jus susitikimui kitos dienos rytą.

 

Kokios svarbiausios paslaugos?

Laidojimo paslaugų pasirinkimas yra platus ir priklauso nuo Jūsų poreikių.  Populiariausios laidojimo paslaugos Vilniuje ir kituose miestuose susideda iš kūno tvarkymo ir aprengimo, karsto parinkimo, salės paruošimo ir papuošimo, kapavietės užsakymo ir pačiu laidojimo procesu. Taip pat svarbu žinoti, kad laidojimo paslaugų biurai pasirūpina visa reikalinga dokumentacija. Tai reiškia, kad Jums nereikės laidotuvių dieną vaikščioti po institucijas su mirties liudijimu ir tvarkyti visų biurokratinių reikalų. Visu tuo pasirūpins laidojimo biuro darbuotojai.

 

Kaip pasirinkti?

Kiekviename Lietuvos mieste veikia daug skirtingų laidojiimo biurų, kurie teikia įvairias laidojimo paslaugas. Todėl gali kilti klausimų, kuriuos paslaugų tiekėjus rinktis. Pirmiausia, reikėtų atkreipti dėmesį į tuos paslaugų tiekėjus, kurie siūlo paslaugas arčiausiai. O kad sunkiu gyvenimo metu nepasitaikytų nemalonių situacijų, geriau iš anksto pasidomėti paslaugų tiekėjo kokybe. Pavyzdžiui, paskaityti atsiliepimus. Taip pat geriau rinktis rinkoje jau daug metų veikiantį biurą nei ką tik  atsidariusį verslą. Šarvojimo salės Vilniuje yra labai įvairios, reikia tik pasirinkti pagal poreikius.

 

Kai reikia papildomų paslaugų

Laidojimo paslaugos Vilniuje siūlo ne tik standartinį paslaugų paketą, bet ir papildomas paslaugas, kai to reikia. Pavyzdžiui, jeigu reikalingas kūno pervežimas Lietuvoje ar iš kitos valstybės. Tuo taip pat gali pasirūpinti laidojimo biuro darbuotojai. Tai pastaruoju metu dažnai užsakoma paslauga. Tačiau ją teikia ne visi laidojimo biurai. Norint pervežti kūną iš kitos šalies, reikia turėti specialius leidimus, todėl ieškant tokios paslaugos, reikėtų rinktis tik patikimą biurą.

 

Taip pat laidojimo biurai siūlo ir kremavimo paslaugas. Tai reiškia, kad jeigu nusprendėte kūną kremuoti, kūno nugabenimu į krematoriumą ir urnos parvežimu gali pasirūpinti laidojimo paslaugų biuras.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.