kondicienieriusŠiuolaikiniai oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras-oras naudojami ne tik nuosavuose namuose, bet ir butuose, komercinės ir visuomeninės paskirties objektuose. Dėl itin paprasto montavimo, funkcionalumo ir patogaus valdymo kondicionieriai yra lengvai pritaikomi bet kurioje aplinkoje ir užtikrina maksimalias komforto sąlygas. Tiek oro kondicionieriai, tiek šilumos siurbliai gali būti pritaikomi buityje ir pramonėje, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad erdviose patalpose ši įranga naudojama ne kaip pagrindinis, o kaip papildomas šilumos šaltinis.

 

Profesionali įranga geresniam mikroklimatui

Senokai praėjo tie laikai, kai oro kondicionieriai buvo naudojami vien patalpų vėsinimui. Šiuolaikinė įranga ne tik vėsina, bet ir šildo patalpas, todėl gali būti naudojama visus metus. Žiemą kondicionieriai sušildo, vasarą atgaivina, rudenį ir pavasarį saugo nuo perteklinės drėgmės ir pelėsio, valo ir rūpinasi oro tyrumu. Iš tiesų, vienas svarbiausių oro kondicionierių privalumų yra tai, kad jie gerina oro kokybę. Vykdydami nuolatinę oro cirkuliaciją, kondicionieriai valo ore esančias dulkes, nešvarumus, mikroorganizmus ir bakterijas. Kadangi oras tampa švaresnis, žmogus jaučiasi energingesnis, žvalesnis ir darbingesnis, pagerėja bendra jo savijauta, užtikrinama efektyvi apsauga nuo įvairių kvėpavimo takų ligų. Ir priešingai, – nekondicionuojamas oras bus tvankus ir drėgnas, todėl prastės asmens sveikata, gali pasireikšti galvos skausmai ir svaigimas, nuovargis, alergijos, astma ir kiti sveikatos sutrikimai.

 

Inovatyvios technologijos, prisitaikančios prie jūsų poreikių

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras-oras yra itin lengvai montuojami ir pritaikomi individualiems poreikiams. Patogus valdymas leidžia lengvai programuoti įrangą, palaikyti pageidaujamą oro temperatūrą, išjungti ir įjungti kondicionierių vos keliais mygtuko paspaudimais. Be to, kadangi įranga gali būti valdoma nuotoliniu būdu, kondicionierių paprasta įjungti dar prieš įžengiant į patalpas, nustatyti pageidaujamą temperatūrą dienos metu ir sumažinti ją nakčiai. Kadangi šiuolaikiniai kondicionieriai dirba itin tyliai, jie nekelia papildomo triukšmo ir puikiai tinka gyvenamojoje ar darbo aplinkoje.

 

Ekonomiškumo klausimas: oro kondicionieriai ar šilumos siurbliai oras-oras?

Vertinant iš technologinės pusės, tiek oro kondicionieriai, tiek šilumos siurbliai oras-oras lengvai prisitaiko prie skirtingų gyventojų poreikių, pasižymi funkcionalumu ir patogiu valdymu. Skiriamasis šių prietaisų bruožas – šildymo sąskaitos. Naudojant šilumos siurblius, patalpų oras sušildomas kur kas greičiau, o tai, savaime aišku, reiškia ir mažesnius energijos resursus. Šie įrenginiai nereikalauja didelių pradinių investicijų ir, kadangi jų šildymo išlaidos taip pat nėra didelės, sistema gana greit atsiperka. Iš tiesų, šiandieninėje rinkoje šilumos siurbliai oras-oras yra vienas ekonomiškiausių sprendimų, greitai ir efektyviai sušildantis ir atvėsinantis uždarų patalpų orą.

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.