„Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pristatomi nauji automobiliai: „Mini“, BMW ir „Rolls Royce“. Savo patogumui galite išsirinkti automobilį ir internetu užsakyti bandomąjį važiavimą. Iš anksto pasirinkite transporto priemonės spalvą, vidaus apdailą ir kitus techninius parametrus, kurie bus įdiegti specialiai pagal jūsų užsakymą.

Šiame straipsnyje pristatysime „Mini“ naujus automobilius.

„Mini“ prekės ženklo istorija

„Mini“ gamintojas pirmasis automobilių rinkoje pradėjo gaminti nedidelių parametrų, mažai kuro sunaudojančius automobilius. Tokios transporto priemonės poreikis atsirado apie 1957 metus, ženkliai išaugus kuro kainoms. Patobulinus vairo bei ratų padėtį „Mini“ gamintojams pavyko sukurti taupų, manevringą ir stilingą naują automobilį, kuris greitai išpopuliarėjo ne tik tarp jaunimo, bet ir tarp roko žvaigždžių bei aukštuomenės atstovų. „Mini“ ne kartą tapo lenktynių nugalėtojais bei pelnė geriausio automobilio nominaciją.

Šiuo metu nauji automobiliai „Mini“ turi pakankamai daug versijų, galinčių patenkinti išrankaus pirkėjo poreikius. Tai keturiais ratais varomi visureigiai, modeliai su daugiau sėdimų vietų, kabrioletai, varomi elektra bei nedideli bet greiti dviviečiai.

Nauji automobiliai patenkina net išrankiausiųjų poreikius

Šiuolaikiškuose „Mini“ sutelktos naujausios technologijos, kurių dėka automobiliai tampa itin saugūs, komfortabilūs, išvaizdūs, erdvūs, turintys puikų interjero dizainą.

„Krasta Auto“ salonai neseniai pristatė kelias naujų automobilių „Mini“ versijas – tai galingas „Mini John Cooper Works“ bei erdvusis „Mini Clubman“. „Mini John Cooper Works“ pavadinimą gavo dar 1946 metais, kai Čarlzas Kuperis, kartu su sūnumi Johnu sukūrė pirmuosius lenktyninius „Mini Cooper“.

Nauji automobiliai „John Cooper“ pasižymi sportiškumu, kuris pastebimas tiek išorėje, tiek sėdus prie vairo, jie turi:

  • 8 greičių automatinę transmisiją su vairo perjungimo svirtelėmis;
  • komfortiškas sportines sėdynes su integruota galvos atrama;
  • sportišką odinį vairą, su specialiai suformuotomis vietomis nykščiams, kuriame integruotos įvairios funkcijos;
  • didelės raiškos ekraną;
  • daugybę išmaniųjų paslaugų, programėlių bei navigaciją.

Tai tik trumpas žvilgsnis į „John Cooper“ saloną, automobilis turi dar daugiau privalumų, o juos išbandyti galite „Krasta Auto“ salonuose. Nauji automobiliai „Mini Clubman“, be integruotų inovatyvių technologijų, modernaus dizaino, išsiskiria erdvumu.

 

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.