Naujai įkūrus biurą tenka nemenkas uždavinys – įsigyti visas reikalingas kanceliarines prekes. Tai dažniausiai naudojami rašikliai, kopijavimo popierius, spausdintuvas, braižymo priemonės. Šiandieną pristatysime rečiau naudojamas prekes, kurios palengvina darbą biure, tačiau kai kam jos dar mažai žinomos.

Darbo stalo rinkiniai

Darbo stalo rinkinys puikus pagalbininkas palaikant tvarką ant stalo. Jo komplektą sudaro nuo 6 iki 10 dalių. Tai stalo padėklas, lentynėlės popieriui, pieštukinė, rašiklio laikiklis ir kt. Patogu įsigyti visą rinkinį vienu metu, užuot pirkus šias kanceliarines prekes atskirai. Be to, vienas komplektas yra tokios pačios spalvos ir stiliaus, taip jis sukuria ne tik tvarkingą aplinką, bet ir palaiko stiliaus vientisumą. Kartais žmonės pamiršta, kad gražus interjero dizainas reikalingas ne tik namuose, bet ir biure. Juk jame lankosi klientai ir iš biuro išvaizdos sprendžia apie įmonės statusą.

Žymekliai pinigų tikrinimui ir tekstilei

Žymekliai pinigų tikrinimui tai dar vienos ne itin plačiai naudojamos kanceliarinės prekės, tačiau jie labai praverčia kai atsiskaitoma grynais pinigais, tačiau neturima prietaiso pinigų autentiškumui nustatyti. Pažymėjus banknotą su žymekliu, brūkšnys bus gelsvo arba rusvo atspalvio. Gelsvas ir skaidrus – reiškia, kad banknotas nepadirbtas, rusva spalva turėtų sukelti įtarimą dėl pinigo tikrumo. Žymekliai tekstilei praverčia kai įmonė užsiima tekstilės gaminių gamyba ar prekyba.

Šias kanceliarines prekes galima įsigyti „Eurobiuras“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose arba internetinėje parduotuvėje eurobiuras.lt.

Kitos kanceliarinės prekės

Labai naudinga priemonė, apsauganti stalo paviršių – stalo patiesalai. Juos naudojant patogiau rašyti ant dokumentų, popieriaus lapų, tuo pačiu jie apsaugo stalą nuo tušinuko įspaudimų ir kitų įbrėžimų. Dažniau naudojamos kanceliarinės prekės tai antspaudai, pieštukinės, įvairios priemonės dokumentams laikyti ir rūšiuoti. Jeigu biuro patalpose vyksta konferencijos „Eurobiuro“ parduotuvėse galima įsigyti reikalingų priemonių – asmens identifikavimo kortelių, įvairių lentų, jų valymo priemonių, ekranų projektoriams.

Užsukus į minėtas parduotuves ir perkant kanceliarines prekes, tuo pačiu galima nusipirkti ir buities reikmenų tualetui, virtuvei, skanių užkandžių, užsakyti reklamos paslaugas.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.