Tentiniai angarai – tai metalinė konstrukcija, dengta tentine danga. Tentiniai angarai yra įvairių dydžių ir gali būti naudojami įvairiems darbams, renginiams ar sandėliavimui. Tokie angarai itin patogus sprendimas, kai reikia trumpalaikio ploto įvairiems darbams ar veikloms. Angarai tvirti, apsaugantys nuo įvairių oro sąlygų ir gali būti įrengiami įvairaus dydžio bei paskirties.

  • Kam galima naudoti tentinius angarus?

Sandėliavimui. Tentiniai angarai gali būti naudojami ilgalaikiam ar trumpalaikiam sandėliavimui, juose galima sandėliuoti įvairias medžiagas, daiktus, prekes, kurios bus apsaugotos nuo oro sąlygų.

Technikos laikymui. Tentiniuose angaruose patogu laikyti  žemės ūkio techniką, lengvuosius automobilius ar kitą techniką.

Renginiams. Tentiniai angarai gali tapti puikiu sprendimu įvairiems renginiams, ekspozicijoms, parodoms ar šventėms. Angarai gali būti įvairaus dydžio, talpinantys net ir didelius būrius žmonių.

Ūkininkavimui. Tentiniuose angaruose galima laikyti įvairius gyvulius, taip pat augalus, derlių. Juose galima palaikyti optimalią temperatūrą skirtą specifinių gyvūnų ar augalų laikymui.

Tentinių angarų privalumai:

Apsauga nuo įvairių oro sąlygų – tentai yra nepralaidūs vandeniui, lietui, sniegui, šalčiui ar žvarbiam vėjui, todėl apsaugos net ir nuo nemaloniausių orų sąlygų.

Įvairaus dydžio – gali būti įrengiami tiek dideli, tiek maži, priklausomai nuo paskirties, talpinantys didelį kiekį žmonių ar daiktų.

Tvirti – tvirtos metalo rėmų konstrukcijos apsaugo angarus nuo galingų vėjo gūsių ar kitų nepalankių oro sąlygų.

Trumpalaikiams sprendimams – angarų vienas iš privalumų, kad juos galima įrengti net ir trumpalaikiams sprendimams, renginiams ar kitai veiklai.

Prekyba tentiniais angarais – patogus sprendimas

Prekyba tentiniais angarais yra vienas iš patogiausių ir išmaniausių sprendimų jūsų veiklai. Angarai yra lengvai sumontuojami ir išmontuojami, juos lengvai perkelsite iš vienos vietos į kitą be didelių pastangų. Tentiniai angarai pasižymi geros kainos ir kokybės santykiu, tad poreikiui esant pasidomėkite jais prekiaujančių įmonių paslaugomis.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.