Saulėtą ar darganotą rudens dieną švenčiantiems įvairias šventes, daugelis žmonių nežino kaip jas parengti, kad būtų įsimintiniausios ir prilygtų stebuklui. Malibų laivas nuomai – vienas geriausių pasirinkimų, nes jame apstu įdomių pramogų būnant ant vandens. Pavyzdžiui, šiame laive vykdomos aktyvios pramogos tokios, kaip:  šokinėjimas per aukštas bangas su vandenlente. Taip pat jame galimas ramus pasiplaukiojimas po miesto apylinkes. Jis būna pažintinio pobūdžio, kuomet galima išvysti, pasigrožėti ir sužinoti daugiau apie nuostabiąsias tam tikro Lietuvos miesto vietas. Šiame straipsnyje įvardinsime kokioms progoms yra dažniausiai išmonuojamas Malibų laivas. Supažindinsime su saugumo taisyklėmis, kurios būtinos plaukiant šiuo laivu. Taip pat atskleisime kaip tinkamai išsirinkti aprangą, kuomet žadama čiuožti per dideles bangas su vandenlente, kad jaustumėtės itin komfortiškai ir prisiminimai apie šį skrydį vandens paviršiumi neišnyktų dar ilgą laiką.

Malibų laivas nuomai – kokioms šventėms jį žmonės dažniausiai išsinuomoja?

 • Savo ar draugų gimtadieniams;

 

 • Mergvakariams / bernvakariams;

 

 • Pergalių tam tikrose sporto šakose paminėjimui;

 

 • Įmonių renginiams / vakarėliams (kaip pramogai);

 

 • Draugų įvairioms šventėms (pavyzdžiui, išvydėtuvėms į užsienį);

 

 • Giminių susibūrimams (pavyzdžiui, kai žmonės mėgsta ekstremalias pramogas būnant ant vandens).

Saugumo taisyklės plaukiant Malibų laivu

 • Plaukiant šiuo laivu draudžiama stumdytis, nes tai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei;

 

 • Būtina dėvėti gelbėjimo liemenes;

 

 • Laikytis visų saugumo priemonių ir reikalavimų dėl šalyje esančios ekstremalios situacijos;

 

 • Nesilaikyti už neleistinų vietų laive;

 

 • Nešokinėti laive;

 

 • Nelipti į laivą ką tik pavalgius ar pavartojus skysčių, nes siūbuojant laivui Jus gali supykinti.

Malibų laivas nuomai skirtas paminėti įvairias šventes bei  galite juo skrieti per dideles bangas su vandenlente, tad laukiami visi pas mus – sporto ir pramogų uoste „Wind Port“.

Kaip tinkamai išsirinkti aprangą, kuomet žadama čiuožti per dideles bangas su vandenlente?

Kai šviečia saulė, rinkitės drabužius, pasiūtus iš specialios, nuo kenksmingų UV spindulių apsaugančios medžiagos. Vandens pramogoms geriau rinktis vientisą maudymosi kostiumėlį: kai rudenį būna karšta, galima tik su juo plaukti, o kai šalta reikia vilktis ir hidrokostiumą – kartu su vientisu maudymosi kostiumėliu. Šioms pramogoms skirta apranga paprastai būna pasiūta iš specialaus audinio ir pagal specialias technologijas.

Apibendrinant, galima teigti, jog Malibų laivas nuomai tinkamas įvairioms šventėms paminėti neįprastai ir norintiems išbandyti čiuožimą vandenlente. Mus, sporto ir pramogų uostą „Wind Port“,  rasite adresu: Vėjų vartų g., Elektrėnai. Primename – pramogaukite mūsų uoste nepamiršdami saugumo reikalavimų dėl šalyje esančios ekstremalios  situacijos. Pažadame savo šventę ir visus potyrius prisiminsite visą gyvenimą!

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.