Viso pasaulio gyventojai vis dažniau apsiperka internetu. Čia daugelis žmonių perka ne tik drabužius, smulkius buities prietaisus, kitus daiktus  bet ir maisto produktus. Lietuvoje – ne išimtis. Daugybė žmonių maisto produktus renkasi internetu. Ypač tokius, kurie yra negendantys. Kaip pavyzdžiui, prieskoniai internetu. Ši prekė labai dažnai atsiranda perkančių internetu pirkinių krepšelyje.

 

Kur ieškoti?

Prieskoniai internetu ar pirkti fizinėje parduotuvėje yra mums įprastas pirkinys. Daugelis mūsų naudojame bent jau kelis, o kai kurie ir po keliasdešimt skirtingų prieskonių gamindami maistą. Vieni dažniau naudoja aštrius, kiti – saldžius, todėl prieskonių  pasirinkimas parduotuvėse yra itin platus. Tačiau šiandien, kai daugelis mūsų vis dažniau apsiperka internetu, verta žinoti, kad čia taip pat galima įsigyti ir prieskonių. Tereikia paieškų laukelyje įrašyti frazę „,maisto produktai internetu“ ir sistema pateiks Jums skirtingų pardavėjų, tarp kurių tikrai rasite, ką išsirinkti.

 

Maisto pristatymas į namus pastaruoju metu Lietuvoje stipriai išpopuliarėjo, todėl vis daugiau maisto tiekėjų siūlo šią paslaugą ir savo prekes parduoda internetu. Tai puiki galimybė susirasti naujų mėgstamų vietų, kur galėsite apsipirkti ir atrasti dar neragautų produktų bei, žinoma, prieskonių.

 

Kai norisi kažko įdomesnio

Dabartinis laikotarpis, kai žmonės daugiau laiko praleidžia namuose  – puikus laikas eksperimentuoti virtuvėje. Jeigu keliauti negalima, o kavinės nedirba,  tai dar nereiškia, kad negalite pasimėgauti išskirtiniu maistu.  O tam pravers egzotiškas maisto prekes parduodančios parduotuvės. Pavyzdžiui, interneto parduotuvėje Eastanbul.lt parduodami prieskoniai internetu, į Lieutuvą atkeliavę tiesiai iš Kinijos. Tai puiki vieta įsigyti kažką egzotiško ir namuose paruošti Rytų šalių kultūra dvelkiančią vakarienę.

 

Įdomus faktai apie prieskonius

  • Nors prieskonių istoriją gaubia įvairios legendos ir istorijos, manoma, kad apie pirmuosius prieskonius civilizacijos žinojo dar kelis tūkstančius metų iki mūsų eros. Bent jau taip kalba rašytiniai šaltiniai. Gali būti, kad prieskoniai buvo naudojami ir dar anksčiau, tik neliko daug duomenų apie tai.
  • Dėl seniausio prieskonio vardo kaunasi keli skirtingi prieskoniai. Tačiau manoma, kad seniau žmonės naudoja iki šiol mums puikiai žinomus prieskonius. Tai tokie prieskoniai kaip cinamonas, kardamonas, kuminas, čiobreliai, šafranas.
  • Be to, senovėje prieskonius labai vertino. Iš pradžių juos naudojo gydytojai, tačiau taip pat buvo laikas, kai prieskoniai buvo kaip tam tikra finansinė išraiška. Pavyzdžiui, prieskoniais buvo galima susimokėti mokesčius arba kažką nusipirkti.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.