Norint, kad krovinių pervežimas būtų sklandus ir greitas, būtina pasitelkti profesionalų pagalbą. Logistikos įmonėje UAB Parnasas dirba savo srities specialistai, kurie pasirūpina, kad krovinių pervežimas būtų atliktas sklandžiai, kokybiškai ir laiku. 

 

Kompleksinis krovinių pervežimas

UAB Parnasas darbuotojai yra visada pasiryžę pervežti klientų krovinius iš vienos vietos į kitą, taip pat ir pasirūpinti kroviniais tolimesniuose logistikos etapuose. Jeigu Jums reikia krovinių sandėliavimo paslaugų, mūsų komanda pasirūpins sandėliavimo ploto išnuomavimu didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Nuomojame įvairaus dydžio sandėlius, taip pat galime pasiūlyti tiek ilgalaikį, tiek trumpalaikį sandėliavimą. Į kiekvieną pavestą užduotį žiūrime atsakingai, todėl kiekvienam klientui užtikriname greitą, sklandų bei operatyvų krovinių pervežimą. Mūsų komanda pasižymi perfekcionizmu, todėl ne tik stengiamės įgyvendinti klientų pageidavimus ir atitikti jų lūkesčius, bet ir užsitarnauti patikimos bei profesionalios įmonės įvaizdį.

 

Krovinių pervežimas visoje Baltijoje

Per daugelio metų patirtį esame išvystę platų krovinių pervežimo tinklą tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Bendradarbiaujame su partneriais Baltijos šalyse, dėl to krovinių pervežimas tampa dar sklandesnis bei greitesnis. Galite neabejoti, Jūsų kroviniai galutinį tašką pasieks laiku, nes mūsų komandoje dirba profesionalūs vairuotojai, kurie keliuose jaučiasi lyg žuvys vandenyse. Kiekvienas krovinių pervežimas yra kruopščiai suplanuotas, taip stengiamės užtikrinti sklandžią krovinių logistiką. Iškilus bet kokiems nesklandumams kelyje arba iškraunant ar pakraunant krovinius, jie bus operatyviai išspręsti. 

 

Pervežame įvairius krovinius

Mūsų darbuotojai turi patirties pervežant įvairaus tipo krovinius: smulkius, stambius, itin sunkius ar labai lengvus. Taip pat pervežame nestandartinius krovinius, tokius kaip muzikos instrumentai, nestandartiniai baldai, seifai. UAB Parnasas komanda profesionaliai perveža krovinius, kurie reikalauja specialios priežiūros, pavyzdžiui, meno kūrinius, archyvus. Taip pat, laikantis visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, pervežame ir pavojingus krovinius. Transporto priemonę, kuria įvykdysime krovinių pervežimą, parenkame individualiai, atsižvelgę į krovinio tipą, svorį bei dydį. 

 

Susisiekite su UAB Parnasas kolektyvu ir nemokamos konsultacijos metu mes įvertinsime, kiek kainuos ir kiek užtruks Jūsų krovinių pervežimas. Taip pat atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.