plaukų dažai

Plaukų spalva jau nuo seno yra vertinama, kaip tam tikra prasme saviraiškos forma. Vieni mėgsta akį traukiančias: žalią, mėlyną, raudoną, spalvas, o kiti labiau linkę arčiau natūralumo. Nepaisant kokiu tikslu norite pakeisti savo plaukų spalvą, profesionalūs plaukų dažai suteikia daugybę galimybių patenkinti šį pageidavimą savo spalvų, išliekamumo ir kitų aspektų įvairove.

Profesionalūs kirpėjai ir koloristai savo klientams dažus renka pagal tai, kokio galutinio rezultato jie nori. Pavyzdžiui ilgalaikiai plaukų dažai skirti siekiantiems ilgalaikio plaukų spalvos pokyčio išlaikymo. Tokio tipo dažai giliai įsiskverbia į plauko veleną ir užsifiksuoja jame ilgam. Jie ypač aktualūs norintiems paslėpti žilus arba kitos,  natūralios spalvos plaukus.

Tuo tarpu pusiau ilgalaikius ir trumpalaikius plaukų dažus renkasi norintys paeksperimentuoti. Kaskart plaunant plaukus, dažai palaipsniui blunka, todėl idealiai tinka norintiems išbandyti ir ryškius, kontrastingus, netradicinius atspalvius. Šie dažai paprastai neturi amoniako, todėl ne taip stipriai žeidžia plauko vidų ir išorę.

Norėdami suteikti plaukams akcentą renkasi sruogelių dažymą. Plaukų priežiūros specialistai ir koloristai dažnai naudoja specializuotus plaukų dažus ir pasitelkia kitas priemones plaukams, norint pasiekti kliento norimą efektą.

Ombre yra viena iš tų įspūdingų technikų, kuri apima perėjimą nuo vienos spalvos šaknų srityje, prie kitos – plaukų galuose. Ombre technikos efektą galima pasiekti naudojant įvairius dažymo metodus, įskaitant tradicinį, kai tamsiai dažomos šaknys, o galai šviesūs ir atvirkštinį ombre, kuris reiškia atvirkščią tradicinio ombre dažymo variantą.

Tuo tarpu Balayage yra technika, kuri sulaukė didžiulio populiarumo dėl savo sugebėjimo sukurti natūraliai atrodančius, kaip vakariečiai mėgsta sakyti, saulės nubučiuotus plaukus. Užuot naudoję folijas ir teptukus, koloristai kriauklėje tepa dažus rankomis ant plaukų, todėl perėjimas tarp spalvų yra švelnus ir atrodo itin natūraliai

Airtouch plaukų dažymo technika pastaruoju metu susilaukia bene daugiausiai dėmesio. Tai metodas, kuris yra naudojamas norint sukurti natūraliai atrodantį ir galima sakyti natūralų plaukų spalvos įvaizdį kombinuojant natūralią ir ne natūralią, spalvas. Tam tikra prasme, šis dažymas panašus į jau minėtą Balayage, bet nėra identiškas. Airtouch technika apima  oro džiovintuvo ir kitų įrankių pasitelkimą, kad švelniai išsklaidyti spalvą ant plaukų, ypač ant galų. Ši technika leidžia atlikti harmoningą spalvų perėjimą, todėl atrodo natūraliai. Tačiau verta paminėti, kad tokių įmantrių dažymų priežiūra reikalauja dar daugiau priežiūros, į kurią kimba ne tik specialus šampūnas ir kondicionierius, bet ir kitos priemonės plaukams. 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.