Šiuolaikiniam vartotojui, kuris ieško kurjerių savo turimų siuntų siuntimui, atsiveria gerokai didesnė pasirinkimo laisvė. Dabar naudojantis internetu galima lengvai atrasti ne vieną kurjerių tarnybą, pašto kurjerius, vežėjus ir kitas logistikos srityje veikiančias įmones. Tačiau nors pasiūla yra labai didelė, ne vienas vartotojas teigia, kad tokiais atvejais jiems tenka susidurti ir su didele dilema, kurie kurjeriai galėtų būti tinkamiausi ir kuriems iš jų būtų verta patikėti savo siuntų pristatymą. Taigi, kaip lengviau pasirinkti kurjerius?

Didelė kurjerių įvairovė

Kai vartotojai pradeda ieškoti kurjerių, kurie galėtų saugiai ir profesionaliai pristatyti jų siuntas, pirmiausia susiduriama su didele šių paslaugų teikėjų įvairove. Todėl tokiais atvejais tampa ypatingai svarbu pasitelkti sprendimus, galinčius padėti sutaupyti daugiau laiko ir padedančius greičiau surasti patį optimaliausią variantą.

Suprantama, kad esant dideliems informacijos kiekiams, visą tai patiems apdoroti ir sistemingai palyginti nėra labai paprasta. Todėl jei naudojamasi tokiomis paslaugomis kaip „Siųsk24“, kurjerių paieška tampa kur kas lengvesnė. Pastaruoju atveju vartotojui yra pateikiamas geriausias kainos pasiūlymas ir optimaliausias siuntos pristatymo terminas. Tai užtikrina, kad nebetenka veltui blaškytis ir kurjeris pasirenkamas vos per kelias akimirkas.

Patogi paslauga

Minėtų paslaugų atveju vartotojai gali rinktis iš didelio kurjerių asortimento vienoje vietoje. Tai reiškia, kad jiems suteikiama galimybė pasinaudoti bet kurių jų lūkesčius atitinkančių kurjerių paslaugomis – nepaisant to, ar tai būtų FEDEX, DHL, UPS, TNT, ar DPD kurjeriai. Kadangi vienoje vietoje yra surinkti patys patikimiausi ir žinomiausi kurjeriai, vartotojai gali būti ramūs dėl savo siuntų saugumo ir jų operatyvaus pristatymo.

Palankios siuntų siuntimo kainos

Naudojantis „Siųsk24“ paslaugomis vartotojas optimaliausią kainos pasiūlymą gali sužinoti pasinaudojęs internetine kainų skaičiuokle. Tokiu atveju jam tereikia įvesti siuntėjo ir gavėjo adresus bei siuntimo duomenis, tokius kaip išmatavimai, svoris ir kt. Kuomet sistemoje yra pateikiami kurjeriams reikalingi duomenys, sistema pasiūlo palankiausią siuntos siuntimo kainos pasiūlymą. Vartotojai taip pat gali išsirinkti ir jiems palankų siuntos pristatymo būdą, pvz., į paštomatą arba siuntos pristatymą nuo durų iki durų.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.