Sporto klubas yra įprasta ir neatsiejama kiekvieno sportuojančio rutinos dalis. Priklausomai nuo poreikių ir galimybių, kiekvienas renkasi paslaugas ir geriausiai poreikius tenkinantį sporto klubą bei paslaugas. Vieni sportuoja savarankiškai, kiti su asmeniniu treneriu. Taip pat vieni renkasi treniruoklius, kiti grupines treniruotes.

Visiškai nesvarbu, kokiu būdu žmogus sportuoja, svarbiausia tai daryti saugiai ir pratimus atlikti teisingai. Tačiau tikrai ne visi asmenys sportuoja vien iš malonumo ar norėdami padailinti savo kūno linijas. Kai kurie iš jų net ir norėdami, dėl tam tikrų turimų sveikatos problemų negali užsiimti sportu savarankiškai. Toks sportas turintiems stuburo, nugaros ar kitų problemų, gali būti ne naudingas, o priešingai – žalingas.

Žinant tai, kad įprastai sporto klube ne visuomet dirba treneriai, turintys tam specialių žinių, specialių poreikių turintys žmonės vengia sportuoti. Tačiau šiandien net ir tokiems žmonėms sportas Vilniuje gali būti saugus. Asmenims, turintiems kiek kitokį santykį su sportu, „Alfa steps“ veikiančiame sporto klube dirbančių trenerių paslaugos paremtos kineziterapijos pagrindu.

Tai sporto klubas, kurio treniruotės parengiamos medicininių žinių pagrindu, čia atliekamas išsamus medicininis sportuojančio asmens būklės įvertinimas. Be to, siūlomos individualios sporto programos, sudarytos pagal individualią sportuojančio sveikatos būklę ir galimybes, siekiant išvengti bent menkiausios žalos sportuojant.

Pasak klubo atstovų, toks sporto klubas užtikrina visas reikalingas paslaugas nuo mitybos sudarymo, krūvio planavimo iki terapijų. Be įprastų treniruočių čia teikiamos fizioterapijos, kineziterapijos ar traumatologo paslaugos, kurias atlieka atitinkamą išsilavinimą ir patirtį turintys sporto treneriai.

Bet kokiu atveju, jeigu ir nepasirenkamos individualios trenerio paslaugos, kiekvienam asmeniui po išsamaus jo sveikatos ištyrimo priklauso individuali – apmokymo treniruotė. Jos metu parodoma, kaip taisyklingai atlikti pratimus, teisingos atlikimo technikos bei kvėpavimo sporto metu.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.