logistika

Kalbant apie verslo procesų valdymą, dauguma pagalvoja apie pardavimus ir klientų valdymą, tačiau neretai pamirštame apie kitą pusę – pirkimus. Tačiau ši verslo dalis yra ne ką mažiau svarbi, o kartais ir esminė, organizuojant įmonės veiklą, nes nuo jos prasideda dauguma kitų procesų ir problemos su tiekimu gali turėti nenumatytų pasekmių verslui. Tiekimas ypač svarbus gamybinėms įmonėms, nes jis aprūpina reikiamomis medžiagomis didžiąja dalį darbuotojų, ir tiekimo grandinės trikdžiai gali sukelti problemų užsakymų gamybai. Prekybinės įmonės taip pat yra labai priklausomos nuo pirkimų, nes laiku neatvykęs užsakymas ar brokuotos prekės, reiškia prarastus pardavimus ir nepatenkintus klientus.

Norint, kad jūsų tiekimas veiktų maksimaliai efektyviai, reikia pasirūpinti kokybiškų juo valdymu. Tinkamas įrankis padės valdyti ne tik pirkimo procesus, bet ir laiku imtis reikiamų veiksmų, jei atsirastų staigūs poreikių pokyčiai. Priklausomai nuo jų, tiekimo valdymo sistemos leidžia susivesti duomenis apie tiekėjus ir jų siūlomas prekes, susiplanuoti pirkimus ir užsakytų prekių pristatymus, atlikinėti tiekėjų apklausas ir atsirinkinėti naujus partnerius bei atlikinėti esamų vertinimą.

Turima informacija apie esamus tiekėjus, gali padėti optimaliai susidėlioti užsakymus, įvertinant pristatymo laikus, prekių kainas ir užsakomus kiekius, tikėtina, kad šie duomenis gali reikšti vis kito tiekėjo pasirinkimą. Taip pat tiekimo valdymas, padės geriau rūpintis sandėlio likučiais ir neleis turėti likučių, kuriuos sunku likviduoti.

Svarbu pasirinkti tas funkcijas, kurių pagalba jūsų tiekėjų valdymo sistema leis mažinti sąnaudas ir neapkraus darbuotojų papildomais darbais. Kaip ir bet kokia kita valdymo sistema, ši turėtų parodyti kur dar galima pasiekti geresnių rezultatų, o kurie procesai jau sudėlioti pakankamai optimaliai. Gauti duomenys, jums turėtų padėti efektyviai priimti sprendimus ir imtis atitinkamų veiksmų.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.