NT klaipėdoje

Sprendimas, jog laikas įsigyti nuosavą nekilnojamąjį turtą, neabejotinai yra vienas svarbiausių gyvenime. Faktai, jog taip elgiamasi vos vieną ar du kartus, o ir be banko paskolos dažnas retai apsieinama, neguodžia. Visgi tas jausmas, jog gali pats kurti savo svajonių kampelį ir rezultatu džiaugtis čia ir dabar atperka visas abejones bei riziką. Tiesa, iki šios stadijos dar reikia nukeliauti nemažą kelią: visų pirma reikia atsirinkti, koks nekilnojamas turtas Klaipėdoje ar kitoje patrauklioje teritorijoje domina.

Norint, jog netektų blaškytis, ekspertai pataria tiesiog ramiai prisėsti ir sau atsakyti į keletą klausimų. Taip išgryninsite mintį, kuris nekilnojamas turtas Klaipėdoje jus domina, o  kuriems objektams nereikia skirti net dėmesio.

Senas ar naujas?

NT skelbimų portaluose galima rasti parduodamų tiek naujos, tiek senos statybos gyvenamųjų objektų. Dažniausiai žmonės žino, jog linksta link vieno ar kito pasirinkimo: šie variantai tokie skirtingi tarpusavyje, jog kitaip ir būti negali. Naujos statybos gyvenamieji būstai sulaukia didžiulio susidomėjimo, tačiau ir senųjų namų savininkai gali tikėtis sėkmės. Dažniausiai mažesnė kaina (tiesa, skirtumas kartais nėra toks akivaizdus) ir strategiškai patogi vieta (miesto centras, darželiai, prekybos vietos ir panašiai) – pliusai, dėl kurių imponuojama senesnės statybos pastatams.

Namas ar butas?

Privatumas – pagrindinis prioritetas, kurį įvardina žmonės, įsivaizduojantys savo gyvenimą tik nuosavoje valdoje. Tačiau turint namą, tenka susitaikyti su mintimi, jog be nuolatinių darbų ir, aišku, investicijų, apsieita nebus. Tuo tarpu butas įpareigoja šiek tiek mažiau, tačiau dalinai ir apriboja laisvę. Kotedžas – dar vienas šiandien itin populiarus pasirinkimas, apimantis namo bei buto privalumus ir trūkumus.

Kokia galima skirti pinigų suma NT objekto įsigijimui?

Rekomenduojama pasinaudoti daugelyje NT skelbimų portale esančiu pasiūlymų filtru pagal kainą: taip racionaliai sutaupysite savo laiką ir galėsite skirti dėmesį tam, kam tikrai reikia. Naivu tikėtis, jog po stebėtinai žema kaina slėpsis patrauklus pasiūlymas, o kitas pardavėjas, siūlantys itin gerą, tačiau gerokai jūsų finansines galimybes viršijantį objektą bus dosnus ir gerokai numuš kainą.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.